Słoń i Mikser z nowym klipem z „Demonologii II”


2013.10.10

opublikował:

Słoń i Mikser z nowym klipem z „Demonologii II”

Słoń i Mikser prezentują wideo do pochodzącego z albumu „Demonologia II” utworu „CHCWD”. Skrecze wykonał DJ Soina, realizacją klipu zajęła się ekipa 4zero4.

Płyta od piątku dostępna jest na www.unhuman.pl oraz w Empikach na terenie całego kraju.

{reklama-hh}

„Demonologia II” to potrójne wydawnictwo. W sumie na dwóch płytach CD znalazło się 27 utworów z gościnnym udziałem takich wykonawców jak Brassi, Paluch, Antek Pcpark, Eripe, Kaen, Pih, Shellerini, Kacper HTA (Ganja Mafia), Grubas/WZW, Jongmen, Jinx, Te-Tris, Dj Soina, The Returners oraz Dj Kostek. 3 CD to dokument video o kulisach powstawania albumu.

Artyści o albumie: Prace nad płytą trwały rok. 12 miesięcy pisania tekstów, 4 kwartały produkcji bitów, 52 tygodnie w poszukiwaniu odpowiedniego brzmienia, 365 dni lawirowania między pracą twórczą, życiem osobistym i zawodowym. Każdy werbel i każde słowo zawiera w sobie część nas. Obydwaj włożyliśmy całe serducho w to co usłyszysz i zobaczysz, jesteśmy w 100% sobą i każdy z tracków zawartych na „D2” powstał całkowicie naturalnie. Jesteśmy zadowoleni z płyty i mamy nadzieję, że Wy również będziecie. Dzięki za to że jesteście z nami, do zobaczenia na koncertach.

Polecane

Share This