Słoń jako „typowa Jowita”: „Doradzi ci w sprawie związku, choć jej najdłuższy trwał półtora miecha”


2020.07.20

opublikował:

Słoń jako „typowa Jowita”: „Doradzi ci w sprawie związku, choć jej najdłuższy trwał półtora miecha”

fot. facebook.com / @wsrh.slon

Odpowiadając wczoraj na pytania fanów Słoń przyznał, że w jego życiu zawodowym i prywatnym pojawiło się sporo „śliskich” osób. Być może to zadane przez fana pytanie skłoniło rapera do odkurzenia swojego alter ego, czyli Jowity. Kim jest Jowita?

Singielka z wyboru, która doradzi ci w sprawie związku (jej najdłuższy trwał co prawda półtora miecha, ale ona ci powie co robisz nie tak), jeśli facet podbije do jej ładniejszej koleżanki w klubie, to Jowita z automatu zmieni się w kwaśną przyzwoitkę i wywoła w koleżance wyrzuty sumienia, przez co wieczór skończy się rykiem i moralniakiem, a jeśli facet podbija do Jowity, to jest ZAWSZE za niski, za biedny, za chudy, za gruby.

Jowita jest w toksycznej relacji z rodzicami, przez co ŻADEN facet nie jest jej warty (chyba, że Zakościelny albo Deląg). Jeśli jesteś ładniejsza od Jowity, to prawdopodobnie jesteś tanią dz***ką. Jowita zostawia po sobie o**any kibel w miejscu pracy i lubi piwo z sokiem. Jej ulubionymi filmami są DIRTY DANCING, BRIDGET JONES, FRIENDS (utożsamia się z Rachel), oraz SEX W WIELKIM MIEŚCIE (poza tą blondyną, bo to zwykła kurwa).

Jowita udostępnia życiowe memy typu czarno-białe zdjęcie jakiejś muszli na plaży i opis „MUSISZ BYĆ POZYTYWNYM, BO CZASEM DESZCZ, A CZASEM SŁOŃCE”. Prawdopodobnie masz Jowitę w znajo na FB, po cichu cie stalkuje i ocenia (ładna=dz***ka), a twój facet to w ogóle ku***rz ze wsi. Mimo ze jest 2020 to Jowita ubiera się jak 50-ciolatka w latach 2001-2003, a na szpilki mówi „buty k**wy”. Jowita ma odrosty, obgryzione paznokcie i zakola ale jeśli jesteś jej koleżanką i pofarbujesz sobie włosy żeby coś zmienić to dowiesz się od niej że „ładnie, ale poprzednio lepiej”.

Wśród komentujących post Słonia znalazł się Chrisa Carson, który zauważył, że skoro do ulubionych filmów Jowity nie należy „365 dni”, to znaczy, że dziewczyna jest mocno nie na czasie.

Słoń oczywiście przeprasza wszystkie Jowity, licząc na to, że żadnej nie uraził.

Polecane

Share This