Słoń memem komentuje nowe obostrzenia rządu


2020.11.04

opublikował:

Słoń memem komentuje nowe obostrzenia rządu

fot. mat. pras.

Dziś o 14.00 rząd wprowadził nowe obostrzenia w związku z koronawirusem, Premier ogłosił, że klasy 1-3 przejdą na nauczanie zdalne, zamknięte będą wszystkie kina, teatry i muzea. W galeriach handlowych otwarte będą tylko sklepy spożywcze, drogerie i apteki. Limit osób przebywających w sklepach i kościołach zostanie zaostrzony. Za nowe obostrzenia wprowadzone przez rząd Mateusza Morawieckiego wymownie podziękował Słoń. Poznański raper opublikował mem przedstawiający premiera w maseczce z napisem:

– Ponieważ nic nie zrobiliśmy, to za karę będziecie mieli lokdałn.

Raper dopisał od siebie: Thank You.

SPRAWDŹ TAKŻE: Słoń wskazał polityka, który go przeraża

Kilka dni temu raper podzielił się ze słuchaczami klipem do singlowego utworu „Wojna totalna”. Jego producentem, podobnie jak i całej szykowanej na grudzień płyty, jest Chris Carson.

Pierwotnie, klip do „Wojny totalnej” miał być drugim bądź trzecim singlem z płyty, jednak w obliczu sytuacji panującej obecnie w Polsce raper zmienił zdanie.

Ze względu na panujący obecnie syf w naszym kraju podjąłem decyzję, że to poleci na pierwszy ogień. Chciałem z siebie wyrzygać wszystkie emocje związane zarówno z napięciami społecznymi jak i zwykły ludzki stres a 2020 jaki jest wszyscy widzą. Poza polityką i tematem zarażeń które ciągną za sobą problemy ekonomiczne wszyscy się na codzień pierdolimy się z własnymi problemami, tak więc wyplułem z siebie ponad 8 min. treści, a klip skręcony jest jednym prostym ujęciem bez laserów i wodotrysków (na tego typu klipy do płyty przyjdzie czas później). Uważam, że moment, w którym kraj, w którym się urodziłem, mieszkam, płacę podatki, kraj, z którego pochodzi całe znane mi drzewo genealogiczne mojej rodziny skręca w jakimś po***anym, zamordycznym kierunku, jest najlepszy żeby wyrazić swoje zdanie. Mówiąc szczerze nie jest to utwór stricte o polityce – jest ona kręgosłupem utworu, natomiast porusza znacznie więcej problemów i rzeczy które mnie w***iają – komentuje raper.

Na Vulgarus.pl trwa preorder „REDRUMU”. Premierę krążka zaplanowano na 11 grudnia.

Sprawdź też: Marcin Najman porównuje protestujących do nazistów. Słoń nie ma dla niego litości

Polecane


Share This