Słoń o koledze ze sceny: „Kiedy puszczam jego kawałki, muszę pauzować, bo się wk***am. On zamiata wszystko i wszystkich”

"Jest taki dobry, że aż za dobry".


2021.04.06

opublikował:

Słoń o koledze ze sceny: „Kiedy puszczam jego kawałki, muszę pauzować, bo się wk***am. On zamiata wszystko i wszystkich”

fot. P. Tarasewicz

Pytając artystów przez lata, kogo sami słuchają, często odbijaliśmy się od odpowiedzi w stylu: „jestem tak zajęta/zajęty, że słucham tylko swojej muzyki, pracując nad nią”. Nie wszyscy jednak są na tyle zapracowani, by nie przyglądać się twórczości kolegów i koleżanek ze sceny. Kiedy w trakcie rozmowy Admy i Siwego ze Słoniem do studia Rapnews zadzwonił jeden z fanów, pytając o to, jak raper postrzega siebie na tle konkurencji w kategoriach „inteligencji, wiedzy”, raper nie miał problemu, by wskazać artystę, który jest od niego znacznie lepszy.

Myślę, że wysoko stoję, jeśli chodzi o zasób słów, czy ogólną wiedzę. Są takie osoby, których słucham i robię się przy nich taki „tyci”. I sobie myślę: „Na pier*olę, jak oni na to wpadają?”. Przykładowo, taką osobą jest Bisz – on jest taki dobry, że jest aż za dobry. Ten typ robi technicznie, lirycznie takie rzeczy, że ja puszczam jego kawałki i muszę pauzować, bo się wkur*iam, jestem zazdrosny. On zamiata wszystko i wszystkich – ocenił artysta.

Bisz nie jest jedynym raperem, którego zdecydował się wyróżnić Słoń.

Jest jeszcze jedna osoba, szkoda, że tak mało nagrywa – ma ksywę Golin. On jest takim kotem, że to jest koniec – przyznał autor „Redrumu”.

Sprawdź także: Popek wróci do klatki szybciej niż się spodziewano? Wiemy, z kim zmierzy się raper

Wizyta w Rapnews nie jest dla Słonia jedyną okazją do bezpośredniego kontaktu z fanami. Raper stosunkowo często odpowiada na ich pytania na Instagramie. Ostatnio jeden ze słuchaczy zapytał, czy jest na scenie raper, którego Słoń chciałby dissować.

Na ten moment autentycznie nie wiem, co musiałoby się stać żebym albo kogoś zdissował, albo nawet odpowiedział na diss. BARDZO mocno ni wisi koło szczalnika to, co kto o mnie myśli oraz to co kto nagrywa. Skupiam się wyłącznie na własnych sprawach na ten moment. Dookoła dzieje się ZA DUŻO chujo*ych rzeczy, żebym miał se dokładać szarpanki z jakimś półmózgiem XD – odparł raper.

Pytany o to czy kiedyś nagrał na kogo diss, poznański raper napisał:

Miałem napisane jakieś linijki, ale w końcu nie trafiły nigdzie bo za każdym razem po krótkim przemyąleniu dochodziłem do wniosku: Neh…ch*j z nimi:-)))

Polecane

Share This