Słoń propsuje Szpaka i wspomina jak spotkał się z Wojtasem z WYP3


2021.02.26

opublikował:

Słoń propsuje Szpaka i wspomina jak spotkał się z Wojtasem z WYP3

fot. mat. pras.

Szpaku często pozytywnie wypowiadał się o Słoniu i WSRH. To właśnie po po przesłuchaniu pierwszego solowego albumu Słonia „Chore melodie” z 2009 roku zainteresował się rapem. Kilka lat później, w 2018 roku, Szpaku pojawił się gościnnie na trzeciej solowej płycie reprezentanta WSRH „Mutylator”. Słoń pojawił się ostatnio w studiu Rapnews i w trakcie rozmowy z AdMą oraz Siwym powiedział co sądzi o szefie GUGU.

Propsuję, pozdrawiam. Szczonek z małego miasta, który generalnie zaczął zamykać kluby w całej Polsce, ma swój plan promocyjny, jest na swoim. Rozwija się, idzie do przodu – powiedział Słoń – Kiedyś mówiłem w jakimś wywiadzie, on również o tym wspominał w kawałkach – słuchał mnie, WSRH. To, że mogłem komuś dołożyć jakąś „cegiełkę”, że słuchał płyty i myślał: „będę rapować”, to jestem turbo szczęśliwy, że komuś takie coś „pyka”. Mega to propsuję – kontynuował.

SPRAWDŹ TAKŻE: Polski zawodnik UFC wskazuje swoich ulubionych raperów

Słoń ma za sobą wywiadowy dzień w Warszawie, w trakcie którego odwiedził również naszą redakcję. Zapis rozmowy z poznańskim artystą wkrótce pojawi się na łamach CGM.pl. Wracając do domu raper odpowiadał na pytania, tym razem podczas sesji Q&A na swoim instagramowym profilu. Artysta kolejny raz zabrał głos w sprawie Tekashiego. Słoń swego czasu propsował 6ix9ine’a, ale z biegiem czasu jego stosunek do kontrowersyjnego rapera uległ zmianie.

Na początku jaranko, fajne darcie ryja, ale tam jest ostatecznie mocna awaria – napisał Słoń o Tekashim 6ix9ine.

Pod koniec ubiegłego roku Słoń wypuścił nowy krążek zatytułowany „Redrum”, a niedawno swoją premierę miała gra stworzona przez rapera. „M.E.A.T.” to gra rpg single player w stylistyce pixel art, za której produkcję odpowiedzialny jest Sło wraz z ekipą Tripppin Bears. Jest to połączenie nowoczesnych rozwiązań gamingowych i tych znanych z klasyki gatunku, które z pewnością zachwyci nie tylko starych wyjadaczy, ale i młodych gamerów stawiających swoje pierwsze kroki w świecie role-playing game. Fabuła gry w stylu horror/sci-fi przeniesie graczy do XIX-wiecznej Kanady. Głównym zadaniem jest wyjaśnienie zagadki tajemniczej epidemii, która zbiera swoje żniwo w miasteczku Washagami. Poza wykonaniem najważniejszej misji, przed graczami stoi szereg pobocznych zadań, urozmaicających całą rozgrywkę. Jak na razie zagrać w nią mogą jedynie posiadacze komputerów, ale z biegiem czasu ma ona także trafić na konsole oraz urządzenia mobilne.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This