Słoń udostępnił tracklistę „Mutylatora”


2018.08.13

opublikował:

Słoń udostępnił tracklistę „Mutylatora”

fot. Łukasz Jaszak

Jesień ma przynieść nowy solowy album Słonia. Reprezentant WSRH już kilka miesięcy temu informował, że jego krążek trafi do sklepów 5 października. Artysta ma już za sobą pierwszą turę preorderu, w którym fani mogli nabyć album w specjalnej oprawie graficznej, różniącej się od tej, która będzie dostępna w szerokiej dystrybucji.

W środę rusza druga pula przedsprzedaży. Przed jej uruchomieniem poznaliśmy tracklistę „Mutylatora”. Słoń zaznacza, że to wstępna lista utworów, więc do października może się coś zmienić. Wśród opublikowanych przez artystę 17 tytułów brakuje „Yeah Bwoy”, czyli utworu którym Słoń zapowiadał „Mutylatora” wiosną. Być może kawałek doczeka się fizycznej wersji jako bonus dołączany do preorderów, ale póki co nie możemy być tego pewni.

Nowym singlem promującym materiał ma być kawałek „Ugly Kid Słoń”. Kilka dni temu artysta kręcił teledysk, w którym ma przenieść się do czasów swojego dzieciństwa.

Pod koniec lipca Słoń informował, że na jego nowej płycie usłyszymy czterech zagranicznych gości, którzy dograją się do dwóch utworów. W trackliście nie znajdziemy jeszcze ksywek, dowiadujemy się z niej jedynie, że raper zaprosił gości do czterech kawałków, co oznacza, że w dwóch utworach wesprą go artyści z Polski.

Tracklista:

1. Mutylator (prod. ?, deki ?)
2. Odpad (prod. ?)
3. Teatr Anatomiczny (prod. ?)
4. Legion [Nienormalne Taśmy 3] (prod. ?, deki ?)
5. Keep It Sick 2 (prod. Chris Carson/Young Veteran$, feat. ?)
6. Butterfly (prod. ?)
7. Butterfly [Prequel] (prod. ?)
8. Sicario (prod. ?, feat. ?)
9. Luna (prod. ?, feat. ?)
10. Suko (prod. ?)
11. Clinton (prod. ?)
12. Klasyg (prod. ?, feat. ?)
13. Smog (prod. Chris Carson/Young Veteran$)
14. Ballada o Lekkim Zabarwieniu Gastronomicznym (prod. ?)
15. JŁTK (prod. ?)
16. Ugly Kid Słoń (prod. Bent, deki ?)
17. Zombie Hunter 2000 (prod. ?)

👀 #mutylator

Post udostępniony przez braindeadslon (@braindeadslon)

Słoń zapowiada skrajności

Płyta się nagrywa i w zasadzie za moment zamyka, powiem wprost gościu – jest to najlepszy materiał, jaki nagrałem. W zasadzie nie lubię takich stwierdzeń, ale pa na to jaki ze mnie hipokryta – śmiał się niedawno Słoń. “Mutylator” zaskoczy słuchaczy skrajnościami. – Jak już wspominałem jakiś czas temu, na krążku znajdzie się najbardziej “osobisty” numer, jaki nagrałem (niedługo kręcimy do niego klip), ale również znajdą się również najbardziej poj***ne wersy, jakie napisałem. Ci z was którzy znają moje poprzednie bebły, wiedzą, czego się można spodziewać, ale generalnie przekroczyłem kolejną granicę w swojej twórczości if you know what I mean – deklarował poznański raper.

Tagi


Polecane

Share This