Słoń ujawnia datę premiery nowego singla


2021.02.19

opublikował:

Słoń ujawnia datę premiery nowego singla

fot. mat. pras.

Słoń przyzwyczaił już swoich fanów do sesji Q&A. Ostatnio na swoim profilu zorganizował kolejną, podczas której jego fani mogli zadać mu pytanie. Jeden ze słuchaczy chciał wiedzieć czy raper nagra kiedyś numer z Białasem, ale Słoń tylko się zaśmiał i nie chciał tego ujawnić. Kolejny z fanów zapytał o numer z Cleo i tu Słoń ujawnił, że mają już wspólny numer , który powstał kilka lat temu.  Co jednak najważniejsze – dowiedzieliśmy się, kiedy ukaże się nowy singiel Słonia.

To co jest dzisiaj kręcone będziecie mogli zobaczyć 2 marca – wyjawił Słoń – My z Cleo nagraliśmy ten kawałek i ten kawałek ma kupę lat. Był na jednej płycie, ale nie powiem jakiej – dodał na temat numeru z Cleo.

Słoń powiedział także, że jak najbardziej nagra numer z Piotrem Cartmanem i wymienił swoich ulubionych artystów hardcore techno. Padło również pytanie o rapową legendę z Zachodniego Wybrzeża USA – 2Pac’a. Czy legendarny raper lub jego muzyka była dla Słoniem wzorem do naśladowania?

Płyta „All Eyez On Me” oraz „Makaveli” no topka, mocne bardzo jaranko – odpowiedział raper.

SPRAWDŹ TAKŻE: Diament wszczepiony w czole? Słoń szydzi z Lil Uzi Verta

Kilka dni temu odbyła się premiera gry rapera. M.E.A.T. to gra rpg single player w stylistyce pixel art, za której produkcję odpowiedzialny jest Słoń wraz z ekipą Tripppin Bears. Jest to połączenie nowoczesnych rozwiązań gamingowych i tych znanych z klasyki gatunku, które z pewnością zachwyci nie tylko starych wyjadaczy, ale i młodych gamerów stawiających swoje pierwsze kroki w świecie role-playing game. Fabuła gry w stylu horror/sci-fi przeniesie graczy do XIX-wiecznej Kanady. Głównym zadaniem jest wyjaśnienie zagadki tajemniczej epidemii, która zbiera swoje żniwo w miasteczku Washagami. Poza wykonaniem najważniejszej misji, przed graczami stoi szereg pobocznych zadań, urozmaicających całą rozgrywkę. Gra jest już dostępna na platformie Steam i ma pozytywne recenzje.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This