Słoń wskazał polityka, który go przeraża


2020.11.03

opublikował:

Słoń wskazał polityka, który go przeraża

Podczas Q&A na Instagramie Slonia jeden z fanów zapytał go czy uważa, że rząd to banda jeba*ych przygłupów czy raczej doskonale wiedza co robią? Poznański raper zauważył, ze uwaga wszystkich skupia się od lat na Jarosławie Kaczyński, a nikt nie zwraca uwagi na większe zagrożenie, które kryje się w drugim szeregu partii rządzącej:

Uważam, że wszyscy się skupiają na karakanie, a przecież poza nim w Piss’ie jest jeszcze szara eminencja „Mr. Z”, który ostatnio BARDZO PRZYCICHŁ… moim zdaniem ten ten typ jeszcze za naszego życia mocno namiesza i mówiąc szczerze, to nie przeraża – napisał Słoń publikując jednocześnie zdjęcie Zbigniewa Ziobry.

Przypomnijmy, że przed tygodniem ruszył preorder nadchodzącej płyty Słonia „REDRUM”. Wczoraj raper podzielił się ze słuchaczami klipem do singlowego utworu „Wojna totalna”. Jego producentem, podobnie jak i całej szykowanej na grudzień płyty, jest Chris Carson.

Pierwotnie, klip do „Wojny totalnej” miał być drugim bądź trzecim singlem z płyty, jednak w obliczu sytuacji panującej obecnie w Polsce raper zmienił zdanie.

Ze względu na panujący obecnie syf w naszym kraju podjąłem decyzję, że to poleci na pierwszy ogień. Chciałem z siebie wyrzygać wszystkie emocje związane zarówno z napięciami społecznymi jak i zwykły ludzki stres a 2020 jaki jest wszyscy widzą. Poza polityką i tematem zarażeń które ciągną za sobą problemy ekonomiczne wszyscy się na codzień pierdolimy się z własnymi problemami, tak więc wyplułem z siebie ponad 8 min. treści, a klip skręcony jest jednym prostym ujęciem bez laserów i wodotrysków (na tego typu klipy do płyty przyjdzie czas później). Uważam, że moment, w którym kraj, w którym się urodziłem, mieszkam, płacę podatki, kraj, z którego pochodzi całe znane mi drzewo genealogiczne mojej rodziny skręca w jakimś po***anym, zamordycznym kierunku, jest najlepszy żeby wyrazić swoje zdanie. Mówiąc szczerze nie jest to utwór stricte o polityce – jest ona kręgosłupem utworu, natomiast porusza znacznie więcej problemów i rzeczy które mnie w***iają – komentuje raper.

Na Vulgarus.pl trwa preorder „REDRUMU”. Premierę krążka zaplanowano na 11 grudnia.

Sprawdź też: Marcin Najman porównuje protestujących do nazistów. Słoń nie ma dla niego litości

Polecane

Share This