Słoń wskazał rapera i album, których słucha najczęściej


2018.12.02

opublikował:

Słoń wskazał rapera i album, których słucha najczęściej

foto: P. Tarasewicz

Znudzony jazdą pociągiem Słoń zaprosił fanów do zadawania pytań na Instagramie. Raper zdradził m.in., że w ostatnim roku najczęściej słuchał dwudziestoletniego albumu „Full Circle” punkowej formacji Pennywise z Kalifornii. Z kolei zapytany o to, którego rapera słucha najczęściej, Słoń wskazał kolegę z WSRH, czyli Shelleriniego.

Raper zapowiedział, że w najbliższych dniach na platformy streamingowe trafią wyczekiwane przez fanów „Chore melodie”, a także jego single i metalowe remiksy kawałków Słonia. Do streamingu wróci także niedostępny obecnie album „BDF”. Prawdopodobnie razem z tymi wydawnictwami na platformach muzycznych ponownie dostępne będą obie „Demonologie”. Od wydania „Demonologii 2” Słonia i Miksera minęło już pięć lat. Niestety, na razie nie mamy co liczyć na kolejną płytę. Zapytany o D3 Słoń odpowiada: – Póki co skupiamy się na innych rzeczach.

Z instagramowej sesji Q&A dowiadujemy się także, jakimi zajęciami zarobkowymi parał się w przeszłości Słoń. – Pracowałem w ogrodnictwie, pomocy drogowej, sklepie z farbami, fabrykach, magazynach, w pubie, w sklepie z ciuchami, sklepie RTV AGD, myłem okna, pracowałem w tartaku – wylicza.

Odpowiedzi na kilkadziesiąt pytań zadanych przez fanów jeszcze przez kilkanaście godzin są dostępne na jego instagramowym profilu. Dowiadujemy się z nich m.in., że ulubionym graczem rapera w historii NBA jest Grant Hill, legenda Detroit Pistons.

Polecane

Share This