Słoń zdradził zawartość preorderowego bonusu


2018.09.05

opublikował:

Słoń zdradził zawartość preorderowego bonusu

fot. Łukasz Jaszak

Słoń zdecydował się na nietypową na polskiej scenie formę promocji swojego wydawnictwa. Artysta podał datę premiery krążka „Mutylator” już na początku roku. To rzadki zabieg, przyzwyczailiśmy się, że na ogół daty premiery płyt poznajemy z maksymalnie kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Ponadto szef Brain Dead Familii przygotował aż dwie pule preorderów. Pierwsza ruszyła w maju wraz z premierą singla „Yeah Bwoy” i trwała do końca czerwca. Wówczas fani mogli zamawiać wydawnictwo zawierające inną szatę graficzną od tej, którą będzie mieć sklepowa wersja „Mutylatora”.

W momencie ogłoszenia szczegółów płyty zwróciliśmy uwagę na to, że w trackliście zabrakło „Yeah Bwoy”. Oczywistym wydawało się, że utwór wybrany jako pierwszy singiel pojawi się jedynie na wydaniu z wiosennego preorderu, ale spodziewaliśmy się, że będzie po prostu bonusem umieszczonym w trackliście lub singlem dorzucanym do zamówionych z wyprzedzeniem egzemplarzy. Teraz Słoń poinformował, że „Yeah Bwoy” trafi na dodatkową epkę, którą artysta nagrał wspólnie z duetem The Returners. Oprócz „Yeah Bwoy” w trackliście znajdziemy także znane już utwory „Gruba Berta”, „Puzzle” i „Wstręt”. Fani słuchający tych kawałków dotychczas z sieci wreszcie otrzymają je na płycie.

Tracklista epki:

1. Gruba Berta
2. Puzzle
3. Wstręt
4. Yeah Bwoy

 

Szpaku i Polska Wersja wśród gości Słonia

Zaznaczamy, że powyższe informacje dotyczą jedynie pierwszej puli przedsprzedaży, tzw. „secret cover preorder”. Wydawnictwa, które można zamawiać obecnie nie będą zawierały dodatkowej płyty. Premiera albumu „Mutylator” już 5 października. Na tej stronie znajdziecie okładkę, tymczasem tracklista płyty prezentuje się następująco:

1. Mutylator
2. Opad
3. Teatr anatomiczny
4. Legion (Nienormalne taśmy 3)
5. Keet It Sick 2 ft. King Gordy, G-Mo Skee
6. Butterfly
7. Butterfly (prequel)
8. Sicario ft. Szpaku
9. Luna ft. Opał, Reznik
10. Suko
11. Clinton
12. Klasyg ft. Polska Wersja
13. Smog
14. Ballada o lekkim zabarwieniu gastronomicznym
15. JŁTK
16. Ugly Kid Słoń
17. Zombie Hunter 2000 (za warstwę muzyczną tego numeru odpowiadają Brainfreezer i Tester Gier)

Polecane

Share This