„Słony kiss” Ofelii


2021.09.22

opublikował:

„Słony kiss” Ofelii

fot. mat. pras.

Ofelia wypuszcza „Słony kiss” – kolejny doskonały taneczny singiel wyprodukowany przez Kubę Karasia. Poznajcie Lisę – drugą z ośmiu muzycznych odsłon Ofelii.

Kto myślał, że Ofelia biega po polanach śpiewając dawne pieśni, był w błędzie. Od dłuższego czasu budzi się co rano w mieście, pisze i komponuje, odkrywając nowe kolory i postaci, które w niej mieszkają. Zraniona Lisa, władcza Miranda, którą już doskonale znacie, androgeniczna Tamara, słodko-słona Chloe czy zraniona Terry – to tylko niektóre muzyczne odsłony Ofelii.
Którą z nich jest? Każdą.

8. Magiczna cyfra 8 zamyka, zarazem otwierając każdą z kolejnych odsłon. Zapowiada nieskończoność tego co oznacza być kobietą, człowiekiem i twórcą. Dajcie się porwać każdej z nowych Ofelii.

Ofelia (Iga Krefft) ma na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album „Ofelia”. Fani pokochali piosenki „Zaraz”, „Tu”, „Ćma” czy ” Dwa słowa”.

W wydaniu „na żywo” cały materiał dostępny jest w serwisach streamingowych, pod nazwą „Księgi Ofeliowe”. Artystka wraz z zespołem zarejestrowali wersje live podczas pandemicznej przerwy. Niedługo po tym Ofelia zaczęła pracę nad nowym albumem. Do współpracy przy tym projekcie zaprosiła Kubę Karasia (The Dumplings, Karaś/Rogucki), który jest producentem tej płyty.

Polecane

Share This