„Słowo honoru” Bezczela już w sklepach. Posłuchaj płyty


2014.03.16

opublikował:

„Słowo honoru” Bezczela już w sklepach. Posłuchaj płyty

Druga solowa płyta białostockiego MC od wczoraj jest na półkach w dobrych sklepach muzycznych w całej Polsce. Album ukazał się w niespełna rok po premierze debiutu „A.D.H.D”. Krążek promowany jest takimi singlami jak „Kliczko” z Kaenem, „Bene Nati”, „Joseph Murphy” z Zeusem czy „W głębi duszy”.

Raper przez ostatnie 12 miesięcy nie próżnował, dzięki czemu na nowym wydawnictwie można zauważyć ogromny progres muzyka. Dopracowane do perfekcji flow idzie w parze ze zróżnicowaną warstwą tekstową. Muzyka spod ręki Poszwixxxa, Świerzby, Bob Aira czy SoDrumatica dopełnia całości – czytamy w notce prasowej albumu.

{sklep-cgm}

Bezczel po nagraniu drugiej płyty postanowił narzucić sobie jeszcze większe tempo. Wkrótce ujrzymy teledysk do utworu „Jeszcze więcej ognia” z długo oczekiwanej płyty Chady, gdzie obok Bezczela usłyszymy jeszcze Zbuka i Dioxa. Oprócz tego szykuje się kolaboracja z udziałem czołowych polskich raperów zgromadzonych na jednym tracku. Do tego tajemniczego projektu został zaproszony również białostocki raper.

Polecane

Share This