Słuchaj Nelly’ego w TIDALU i wygraj bilety na koncert


2017.09.27

opublikował:

Słuchaj Nelly’ego w TIDALU i wygraj bilety na koncert

foto: mat. pras.

28 października w warszawskiej Stodole wystąpi Nelly. Będzie to pierwszy koncert artysty w naszym kraju. Platforma streamingowa TIDAL przygotowała dla swoich subskrybentów konkurs, w którym możecie wygrać podwójne wejściówki na występ Amerykanina. Żeby powalczyć o bilety należy przede wszystkim… posłuchać muzyki.

Każdy użytkownik TIDAL, który jest klientem Play, może wygrać podwójny bilet na to wydarzenie – wystarczy posłuchać utworu rapera „Die a Happy Man” w aplikacji mobilnej TIDAL i odpowiedzieć na pytanie, które pojawi się podczas odsłuchu.

Na rynku muzycznym zadebiutował w 2000 roku albumem „Country Grammar”, który ma dziś diamentowy status w USA. Jego druga płyta studyjna – „Nellyville” również odniosła wielki sukces (sześciokrotna platyna) za sprawą singla „Hot In Here”, który stał się numerem jeden notowania Billboard Hot 100 najczęściej kupowanych singli w Ameryce. To właśnie z tego krążka pochodziły także utwory: „Dilemma” nagrany wspólnie z Kelly Rowland, „Work It” z udziałem Justina Timberlake’a oraz „Air Force Ones” stworzony wraz z Murphy Lee i St. Lunatics.

Obecnie raper i wokalista ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych, spośród których ostatni – „M.O.” – ujrzał światło dzienne w 2013 roku. To m.in. utwory z tego krążka artysta zaprezentuje podczas swojego pierwszego występu w Polsce.

 

 

Polecane

Share This