Słuchaj Rogera Watersa w TIDALU i wygraj bilety na koncert

Platforma streamingowa ogłasza konkurs dla subskrybentów.


2017.11.13

opublikował:

Słuchaj Rogera Watersa w TIDALU i wygraj bilety na koncert

foto: mat. pras.

Legenda muzyki rockowej, współzałożyciel jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na świecie – Pink Floyd, wybitny kompozytor i autor tekstów, Roger Waters, zagości w Polsce w 2018 roku. W TIDAL pojawiła się niesamowita okazja na zdobycie aż pięciu dwuosobowych zaproszeń na koncerty artysty w Krakowie i Gdańsku.

Zasady konkursu są proste. Wystarczy, posłuchać playlisty „Legenda: Roger Waters” na platformie streamingowej TIDAL i odpowiedzieć na krótkie pytanie, aby zdobyć szansę na wygranie biletów. Konkurs startuje w piątek, 10 listopada 2017 r. o godz. 16.00 i potrwa do 19 listopada, do godz. 23.59.

Roger Waters zagra w Polsce dwa koncerty – 3 sierpnia 2018 r. w Krakowie i 5 sierpnia 2018 r. w Gdańsku. To wybitny muzyk, który największą popularność zawdzięcza działalności w legendarnym zespole Pink Floyd. Nagrywał również albumy solowe, a ostatni p.t. „Is This a Life We Really Want” został wydany 2 czerwca tego roku. Podczas trasy koncertowej będzie można usłyszeć utwory z kultowych krążków grupy Pink Floyd takich jak „The Dark Side of The Moon” czy „The Wall”.

Tych, którzy chcą zawalczyć o bilety na te wyjątkowe wydarzenia muzyczne zapraszamy do wysłuchania playlisty „Legenda: Roger Waters”.

 

Polecane