Slums Attack charytatywnie


2013.12.05

opublikował:

Slums Attack charytatywnie

Slums Attack po raz kolejny zaangażowało się w pomoc charytatywną. Tym razem Peja i Decks przy wsparciu Fonografiki pomagają 9 miesięcznemu Nathanielowi, oddając część wynagrodzenia z każdej sprzedanej płyty „B-Sides”, której premiera będzie miała miejsce 21 grudnia.

Decydując się na zakup płyty „B-Sides” wspierasz podopiecznego Fundacji Rak Off – 8-miesięcznego Nathaniela walczącego z ciężkim nowotworem nerki – informuje zespół. Wraz z Fonografiką przeznaczamy część wynagrodzenia z każdego zakupionego przez Was egzemplarza. Zapraszamy na stronę www.rakoff.pl.

Zespół Slums Attack skontaktował się ze mną, by zaproponować współpracę i wesprzeć w ten sposób naszego podopiecznego, Nathanielka – mówi Karolina Lech, prezes zarządu Fundacji Rak Off. Bardzo mnie cieszy, że znaleźli się ludzie, którzy z własnej inicjatywy zdecydowali się pomóc temu 8-miesięcznemu maluchowi i mam nadzieje, że to dopiero początek naszej współpracy. Nathanek jest po chemioterapii oraz po zabiegu usunięcia nerki. Obecnie czekamy na badanie obrazowe, które potwierdzi lub wykluczy przerzuty do mózgu. Chłopiec jest bardzo słaby, ma znacznie obniżoną odporność, w związku z czym niestety często choruje, co opóźnia termin rezonansu magnetycznego. Obecnie przebywa w domu. Ze względu na opóźnienie ruchowe Nathaniel wymaga regularnych rehabilitacji – dodaje.

{reklama-hh}

Fundacja Rak Off to organizacja zajmującą się pomocą osobom z problemami onkologicznymi oraz ich bliskim. Codziennie niesie pomoc w zakresie dietetyki, psychoterapii, socjoterapii oraz finansowania kosztów leczenia nieobjętych programem refundacji przez NFZ. – Fundacja powstała w oparciu o moje doświadczenie i przeżycia, ponieważ sama od kilku lat zmagam się z chorobą nowotworową, dzięki czemu widzimy potrzeby pacjentów z perspektywy osoby chorej, co znacznie pomaga nam w niesieniu realnej pomocy – mówi Karolina Lech.

Premiera płyty „B-Sides” będzie miała miejsce 21 grudnia. Ta kompilacja, to przede wszystkim utwory mniej znane, które w dość odmienny sposób przedstawiają oblicze zespołu Slums Attack. Zespół zdecydował się na kolejną po „20/20 Evergreen” kompilację w ramach uzupełnienia płyty, która z racji formuły „Greatest Hits” nie mogła zawierać nic poza najbardziej znanymi kompozycjami.

Polecane

Share This