Slums Attack – „CNO2” – relacja


2012.03.17

opublikował:

Slums Attack – „CNO2” – relacja

Zespół Slums Attack udostępnił relację wideo z prac nad krążkiem „CNO2”. Na filmie można usłyszeć próbki niektórych utworów z płyty, której premiera 15 września.

– Do prac nad nowym materiałem przystąpiliśmy na początku stycznia – mówi Peja. – Decks odpowiedzialny jest, jak w przypadku platynowej „Reedukcji” za warstwę muzyczną, ja pracuję nad tekstami i doborem gości. Rejestrujemy demo, wybierając poszczególne produkcje pod wcześniej zapisane pomysły. Tytułowe oblicze ma odnosić się do rymów, stylu, muzyki oraz kooperacji z innymi hip hopowymi ekipami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Nie śpieszymy się z wydaniem tej płyty, chcemy włożyć w nią jak najwięcej pracy. Chcemy pokazać, że „Reedukacja” nie była jednorazowym strzałem, że SLU nie stoi w miejscu, że wciąż się rozwijamy i nadal podnosimy poprzeczkę sobie oraz innym – dodaje muzyk.

„Ideologia bloków”, „Musisz przetrwać”,  „Gigant”  oraz „Samotność po zmroku”– próbki tych utworów można usłyszeć w relacji wideo z nagrań albumu „CNO2”. Krążek będzie czternastym oficjalnym longplejem SLU.

„Całkiem Nowe Oblicze 2” to również tajemniczy goście zza granicy. – Na nadchodzącym albumie pojawi się legendarna ekipa z NYC ONYX oraz jeszcze jeden raper z nowojorskiego Brooklynu, którego tożsamości na razie nie ujawnimy – mówi Peja. – Prowadzimy też rozmowy z pewnymi artystami z Wielkiej Brytanii i Francji. Mamy w planach nagranie utworu podsumowującego współpracę Slums Attack z zagranicznymi ekipami, z którymi graliśmy podczas EUROPEAN RE-TURN TOUR 2011.

Polecane

Share This