Slums Attack i Onyx dla Amelki


2013.03.06

opublikował:

Slums Attack i Onyx dla Amelki

23 marca w klubie Stodoła w Warszawie odbędzie się oczekiwany koncert grup Slums Attack oraz Onyx (NY). Na deskach klubu pojawią się także Kobra X Bezczel, DDK, imprezę rozkręci DJ Rink. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka pieniędzy dla chorej Amelki

 – Podczas koncertu SLU w warszawskiej Stodole odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Amelki, córeczki naszych znajomych – mówi Peja. – Z całego serca prosimy wszystkich, którzy wybierają się na to wydarzenie, żeby odłożyli przysłowiową złotówkę i pomogli tej dzielnej i niesamowitej dziewczynce walczyć z chorobą! Wierzymy, że razem po raz kolejny udowodnimy, jak wiele możemy zrobić dobrego.

{reklama-hh}

Zapowiadany koncert jest niewątpliwie oczekiwanym w środowisku wydarzeniem. Onyx to żywa legenda nowojorskiego rapu – zespół wystąpił gościnnie na nowej płycie Slums Attack „CNO2”. Slums Attack polskim fanom hip-hopu, zresztą nie tylko polskim i nie tylko hip-hopu, przedstawiać nie trzeba. Warto przypomnieć, że ostatni krążek Peji i Decksa niedawno zyskał status platynowej płyty.

Polecane

Share This