Słynna firma kupiła 50 procent udziałów w marce szampana Jaya-Z


2021.02.24

opublikował:

Słynna firma kupiła 50 procent udziałów w marce szampana Jaya-Z

Moët Hennessy kupiło 50 procent udziałów w luksusowej marce szampana Jay-Z. Raper jest właścicielem marki Armand de Brignac, znanej również jako „Ace of Spades”, od 2014 roku.

Po potwierdzeniu przejęcia 50 % udziałów w firmie, LVMH, marka dóbr luksusowych, przejmie teraz globalną dystrybucję marki Armand de Brignac, która jest produkowana w regionie winiarskim Szampania we Francji. Firma jest także właścicielem takich brandów jak Dom Pérignon i Moët & Chandon.

SPRAWDŹ TAKŻE: Wiemy na ile wyceniana jest marka bielizny Rihanny. Suma jest oszałamiająca

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Diddy (@diddy)

Jestem dumny, że mogę powitać rodzinę Arnault w naszej, dzięki partnerstwu, które rozpoczęło się od rozmów z Alexandrem Arnaultem, jego ojcem Bernardem Arnaultem oraz Philippem Schausem w moim domu w Los Angeles – powiedział Jay-Z w oświadczeniu.

To partnerstwo, które wydawało się oczywiste przez cały czas. Jesteśmy przekonani, że sama siła globalnej struktury dystrybucji Moët Hennessy, niezrównana siła portfela i wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu luksusowych marek zapewni Armand de Brignac komercyjną siłę potrzebną do dalszego rozwoju i rozkwitu – dodał raper.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez LeBron James (@kingjames)

Marka Armand de Brignac obejmuje również odmiany Brut Rosé, Demi-Sec, Blanc de Blancs i Blanc de Noirs. W 2019 roku sprzedano ponad 500 tysięcy butelek szampana tego brandu.

Podstawowy szampan Armanda de Brignaca – Ace of Spades Gold Brut, kosztuje obecnie około 250 funtów za butelkę.

Polecane


Share This