Słynny raper stracił ponad milion dolarów na sprzedaży domu


2019.04.14

opublikował:

Słynny raper stracił ponad milion dolarów na sprzedaży domu

Posiadłość należąca do 50 Centa została sprzedana za sumę 2,9 mln dolarów. To 84% mniej niż wynosiła cena wywoławcza, którą ustalono 12 lat temu. Curtis zakupił posiadłość od słynnego boksera Mike’a Tysona.

Rezydencja pełna luksusu

Posiadłość znajduje się 80 mil od Greenwich w Connecticut. Zajmuje 17,6 akrów a sam dom ma ponad 50 000 stóp kwadratowych. To jedna w niewielu posiadłości w tej okolicy, która posiada pozwolenie na lądowanie helikoptera. Na terenie rezydencji znajduje się klub nocny, kryty basen, kryte boisko do koszykówki, kilka sal gier, pokój z green screenem, studio nagrań, siłownię, sale konferencyjną i kinową. Poza tym na dom składa się 19 sypialni i 25 łazienek.

Posiadłość trudna do sprzedania

50 cent od lat starał się sprzedać posiadłość. Jak poinformował Wall Street Journal cena sprzedaży domu jest o 84 niższa niż ta, którą ustalono 12 lat temu. Zanim udało się sprzedać posiadłość, dom można było wynajmować za 100 000 dolarów miesięcznie.

 

 

Blisko 3 miliony dolarów na fundację non-profit

Jak poinformowała rzeczniczka 50 centa, dochody ze sprzedaży posiadłości trafią do G-Unit Foundation, zajmującej się poprawie jakości życia społeczności o niskich dochodach.

Polecane

Share This