Śmigus-dyngus z Tym Typem Mesem


2018.04.02

opublikował:

Śmigus-dyngus z Tym Typem Mesem

foto: facebook.com / Alkopoligamia.com

Podczas ubiegłorocznego Hip Hop Kempu doszło do niesympatycznego incydentu z udziałem Tego Typa Mesa i jednego z uczestników koncertu. Widz strzelał do artysty z pistoletu na wodę, Mes w reakcji przerwał koncert i nie przebierając w słowach dał słuchaczowi do zrozumienia, co o tym myśli. Reakcja Mesa wzbudziła skrajne emocje. Niektórzy – w tym koledzy ze sceny – bronili artysty, inni nie zostawili na nim suchej nitki za to, że dał się sprowokować.

Siedem miesięcy po Hip Hop Kempie Mes wraca do niefortunnej sytuacji, pokazując swój dystans do niej. Śledząc instastory na profilu, mogliśmy zobaczyć Mesa i DJ-a Black Belt Grega knujących coś na dachu jednego z warszawskich budynków. Zagadka właśnie się rozwiązała – Ten Typ przyozdobiony wielkanocnymi, zajęczymi uszami strzela z pistoletu na wodę życząc wszystkim mokrego śmigusa-dyngusa, a tym samym ostatecznie kończąc ciągnącą się od Kempu sprawę.

Przypominamy, że Ten Typ Mes był gościem przedostatniego odcinka podcastu REDA „Czerwona Kartka”. Epizod z udziałem reprezentanta Alkopoligamii znajdziecie poniżej.

Polecane

Share This