Smolasty z akustyczną wersją „Fake Love”


2018.08.13

opublikował:

Smolasty z akustyczną wersją „Fake Love”

Już 7 września ukaże się „Fake Love”, czyli debiutancki długogrający album Smolastego. Album to zapis przygód młodego faceta będącego na fali wnoszącej oraz opowieść o ciemniejszych stronach jego życia. Produkcją płyty zajął się duet producencki Miyo, a o poligrafię zadbał Forin.

Od dzisiaj można zamawiać krążek w przedsprzedaży na tej stronie. Do wszystkich zamówień preorderowych dokładana jest ściśle limitowana bandana. Na materiale usłyszeć będzie można znane z ogólnopolskich stacji radiowych single „Uzależniony” (z gościnnym udziałem Otsochodzi) czy tytułowe „Fake Love”, w którym artysta wspierany jest przez Białasa.

W związku ze startem przedsprzedaży na oficjalnym kanale youtube Smolastego ukazało się video do akustycznej wersji tytułowego singla „Fake Love”.

Tracklista

1. Mgła
2. Kombek
3. Uzależniony (feat. Otsochodzi)
4. Antidotum
5. Młoda Gwiazda
6. Ikona
7. Fake Love (feat. Białas)
8. Nieodebrane
9. Puls
10. Uciekam Stąd
11. La Vida Loca
12. Fake Love (Acoustic version)
13. Uzależniony (Remix)

“Dzięki tej piosence pary zaczęły wiązać się ze sobą”

Smolasty był gościem Damiana Michałowskiego w 4fun.tv. Wokalista opowiedział m.in. o tym, jak “Fake Love” wpływa na ludzi.

Piosenka “Fake Love” jest napisana dla moich fanów. Jest napisana, żeby każdy mógł się wczuć w swoją rolę, żeby każda osoba dzięki temu mogła odzyskać swoją miłość – powiedział Smolasty. – Dzięki tej piosence pary zaczęły wiązać się ze sobą. Jakiś gość, dzięki mnie, poszedł do swojej dziewczyny pod blok, zaśpiewał jej to i ona do niego wróciła – dodał. Cały materiał można obejrzeć tutaj.

Piosenka stała się wielkim hitem. Utwór, w którym gościnnie pojawił się Białas, przekroczył 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Aby osiągnąć taki wynik wystarczyło tylko 5 tygodni.

Polecane

Share This