Smolasty o sukcesie Oliwki Brazil: „Pokażcie mi jednego newcomera na scenie, który wbił się tak mocno”


2022.04.18

opublikował:

Smolasty o sukcesie Oliwki Brazil: „Pokażcie mi jednego newcomera na scenie, który wbił się tak mocno”

fot. mat. pras.

Tuż przed świętami w sieci pojawił się klip do nowego singla Oliwki Brazil. „Mamacita” nie kręci tak znakomitych liczb jak wcześniejsze single, ale można to wytłumaczyć choćby okresem świątecznym. Poza tym z wynikiem blisko 600 tysięcy wyświetleń w blisko cztery doby teledysk i tak znajduje się na dziesiątej pozycji na karcie Na czasie w kategorii muzyka. Smolasty, który pokazał światu Oliwkę Brazil, cieszy się z sukcesu swojej podopiecznej, podkreślając jej wyjątkowość na tle innych początkujących artystów.

Pokażcie mi jednego newcomera na scenie, który wbił się tak mocno jak Oliwka Brazil, że od pierwszego singla przez każdy następny robi viewsy pokroju kilku-kilkunastu milionów w zaledwie parę miesięcy. Zazwyczaj przy nowych graczach jest to ładowanie hajsu w jednohitowców, których potem wytwórnia musi spłacać i zgrzytać zębami, bo kolejne traczki nie idą, jak należy – komentuje.

Smolasty zapowiada, że wkrótce możemy spodziewać się nowości zarówno w jego wykonaniu i Oliwki, jak również całkowicie nowej twarzy, której artysta również wróży sukces.

Mimo kontrowersji nasze ruchy są przemyślane bardziej, niż ci się wydaje i trafniejsze niż niejednej dużej wytwórni. Mój kanał, a właściwie już nasz kanał, wygenerował już prawie 400 milionów wyświetleń i aktualnie jest jednym z najbardziej wyświetlanych w kategorii muzyka w polskim YT. Gwarantuję wam, że za parę tygodni czeka was i nas mocna zmiana + dostaniecie bardzo dużo giga świeżego rapu od naszej ekipy. I odsłonię wam kolejną postać na kanale – deklaruje.

Polecane

Share This