Smolasty pokazał okładkę nowego albumu


2020.01.30

opublikował:

Smolasty pokazał okładkę nowego albumu

fot. mat. pras

Wydany w pierwszą pełnię Księżyca w 2020 roku singiel Smolastego, z gościnnym udziałem Ewy Farnej, spotkał się ze świetnym odbiorem słuchaczy. Towarzyszący mu teledysk błyskawicznie trafił na kartę na czasie YouTube, gdzie utrzymywał się w czołówce przez kilka dni z rzędu. Kolejnym powodem do świętowania dla artysty jest przekroczenie progu 2 milionów wyświetleń klipu.

O swoim najnowszym utworze i zaproszeniu do niego Ewy Farnej Smolasty wypowiada się następująco:

– Ostatnio zdałem sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie miałem okazji zrobić duetu z wokalistką. Myśląc o ‘Pełni’ aż się o to prosiło. Zastanawiałem się kto idealnie wpasuje się do tego klimatu i od razu do głowy przyszedł mi ‘pazur’ w głosie Ewy, która co prawda ostatnio z wiadomych względów zrobiła sobie przerwę, ale tym bardziej cieszy mnie fakt, że skorzystała z mojego zaproszenia.

– Mega się cieszę, że Smolasty zaprosił mnie do współpracy, bo od razu wkręciłam się w ten numer. Na współpracę decyduję się zawsze dopiero na podstawie piosenki, konkretu, więc słysząc to byłam podekscytowana, że Smolasty pomyślał akurat o matce na rodzicielskim 😊. Mam nadzieje, że moim fanom wpadnie w ucho tak jak mi – ja nie mogę się jej pozbyć od tygodnia 😊 – w ten sposób Ewa Farna opowiada o „Pełni”.

Utwór „Pełnia” zwiastuje drugi pełnoprawny album Smolastego o tym samym tytule, który ukaże się już 9 marca. Na płycie usłyszymy doskonale znane utwory takie jak „Tusz” (z gościnnym udziałem Tymka), „Raj” czy „Haagen Dans” (nagrany razem z Mr. Polską), ale także premierowe kompozycje.Za okładkę nowego materiału odpowiedzialny jest Frozen Designer, zdjęcie okładkowe wykonał Wojtek Koziara.

Płytę w różnych pakietach zamówić można aktualnie tylko na www.smolasty.com.

Polecane

Share This