Smolasty przekazuje ogromną kolekcję swoich złotych i platynowych płyt na WOŚP

Piękny gest artysty.


2023.01.19

opublikował:

Smolasty przekazuje ogromną kolekcję swoich złotych i platynowych płyt na WOŚP

fot. mat. pras.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. w sieci już teraz pojawiają się charytatywne aukcje, na których wylicytować można wyjątkowe przedmioty i wspomóc konto fundacji.

W tym roku do grania z orkiestrą włączył się Smolasty. Autor takich hitów, jak „Pijemy Za Lepszy Czas” i „Duże Oczy” przekazuje na aukcję charytatywną pokaźną kolekcję swoich złotych i platynowych płyt, a także inne limitowane gadżety! Jest to oryginalna kolekcja, która była w posiadaniu artysty i na którą składa się 18 pięknie oprawionych i zaprojektowanych płyt. Jest to wyjątkowa okazja, dla największych fanów artysty, którzy mogą stać się posiadaczami absolutnie unikatowej kolekcji będącej przekrojem całej kariery jednego z najbardziej znanych polskich artystów młodego pokolenia. W kolekcji znajduje się między innymi złota płyta za singiel „Jestem, Byłem, Będę”, którą Smolasty otrzymał aż 6 lat temu i było to pierwsze takie wyróżnienie w jego karierze. Przedmioty mają, wiec nie tylko wartość kolekcjonerską dla wszystkich starych i nowych fanów słuchaczy, ale przede wszystkim niosą ogromny ładunek sentymentalny dla samego Smolastego.

Oprócz płyt, do imponujące kolekcji Smolastego dołączany jest między innymi przycisk Youtube za 100000 subskrypcji oraz limitowany box preorderowy albumu „Almost Goat” (zawierający płytę, koszulkę, bandanę oraz wlepy).

Kolekcję Smolastego możecie licytować tutaj.

Sprawdźcie film, na którym artysta prezentuje swoja kolekcję i zaprasza do licytacji.

Polecane

Share This