Smolasty w nowym singlu i klipie Silesa


2019.08.09

opublikował:

Smolasty w nowym singlu i klipie Silesa

fot. mat. pras.

„Spodnie” to drugi singiel zapowiadający debiutancki album Silesa. Młody artysta postanowił wprowadzić słuchaczy w letni, spokojny vibe, który definiuje tegoroczną wakacyjną miłość. Raper kolejny raz udowadnia, że odnajduje się w każdej stylistyce i doskonale czuje muzykę.

Tym razem Siles zaprosił do współpracy Smolastego. Raper zdradził nam, że wokalista nie jest jedynym gościem na szykowanej przez niego płycie, ale póki co nie chce mówić, kto jeszcze się na niej pojawi.

Kiedy możemy spodziewać się krążka? – Płyta jest już na wykończeniu, szlifujemy numery, zostało kilka pozycji do nagrania, reszta to miksy, kręcenie klipów i promocja. Oczywiście płyta wyjdzie w tym roku – zapewnia nas twórca.

Siles dba nie tylko o teksty i wokale, ale jest także współproducentem materiału. – Od jakiegoś czasu preferuję pracę w studiu z producentem i czynnie uczestniczę również w produkcji bitów do moich numerów. Jeszcze nie wiem, czy na albumie pojawi się jakiś numerów w całości wyprodukowany przeze mnie. Na pewno mam w planie wydanie takich kawałków po nadchodzącym albumie – deklaruje artysta.

Polecane

Share This