SMS-y Kanyego Westa i Pete’a Davidsona wyciekły do sieci


2022.03.14

opublikował:

SMS-y Kanyego Westa i Pete’a Davidsona wyciekły do sieci

fot.: mat. pras.

Od kilku miesięcy Kanye obrzuca błotem Pete’a Davidsona, nowego partnera Kim Kardashian. Kanye ubliża Davidsonowi w mediach społecznościowych, zdążył go już nawet zdissować (w kawałku „Eazy” z The Game’em oraz w towarzyszącym mu klipie). Davidson do tej pory publicznie się uśmiechał i przekonywał, że Kanye tylko się z nim droczy, ale wygląda na to, że aktor ma dość, bo postanowił wreszcie zareagować. Po tym jak Kanye ponownie zaatakował jego i Kim na Instagramie, kolega Pete’a z SNL Dave Sirius udostępnił w sieci fragmenty korespondencji SMS-wej Davidsona i Ye.

Czy mógłbyś na chwilę ochłonąć? Jest 8:00 rano i ta cała sytuacja nie musi tak wyglądać. Kim naprawdę jest najlepszą matką, jaką w życiu poznałem. To, co robi dla swoich dzieci, jest niesamowite i masz ogromne szczęście, że jest matką twoich dzieci. Postanowiłem, że nie pozwolę ci już dłużej traktować nas w ten sposób i nie zamierzam dalej być cicho. Dorośnij, k***a – napisał do Kanyego Pete.

Och, teraz używasz wulgaryzmów. Gdzie jesteś? – odpisał autor „Dondy”.

W łóżku z twoją żoną – odparł Davidson, dołączając swoje zdjęcie w pościeli.

Cieszę się, że nie jesteś już w szpitalu ani na odwyku – zaatakował West, nadziewając się na ripostę:

I vice versa. To niesamowite, co te miejsca mogą zdziałać, gdy potrzebuje się pomocy. Powinieneś spróbować. Będę w LA przez cały dzień, jakbyś przestał być małą, internetową s**ą i chciał pogadać. Nie wystraszysz mnie. Twoje działania są tchórzliwe i żenujące. To takie smutne, patrzeć, jak z każdym dniem coraz bardziej niszczysz swoje dziedzictwo. Pozwól sobie pomóc. Sam zmagam się ze zdrowiem psychicznym. To nie jest łatwa droga, ale nie musisz czuć się tak, jak się czujesz teraz. To żaden wstyd otrzymać od kogoś pomoc. Będziesz szczęśliwy i spokojny. Mógłbyś na mnie polegać nawet mimo to, że traktowałeś mnie jak g***o, bo chcę, żeby między nami się ułożyło. Ale jak będziesz dalej naciskać na mój odcisk, jak przez ostatnie pół roku, przestanę być taki miły.

Jak zareagował Kanye, tego nie wiemy.

Polecane

Share This