Snap! w Polsce


2009.11.20

opublikował:

Snap! w Polsce

SNAP! powstał w 1989 roku i do tej pory wydał 9 albumów. Najpopularniejsze z nich do „The Power” oraz „The Madman’s Return”. SNAP! początkiem lat 90-tych zaimponował fanom ciekawym połączeniem hip-hopu z rytmami house i dance, które bardzo szybko podchwycili dj-e na całym świecie.

Do dnia dzisiejszego albumy SNAP! sprzedały się w milionowych nakładach, a motyw przewodni utworu „I`ve Got the Power” oraz fragmenty innych utworów wykorzystano w tysiącach spotów reklamowych i ścieżkach dźwiękowych do filmów. SNAP! ostatni album wydali w 2003 roku (Cult od SNAP!), ale od tego czasu regularnie koncertują i wydają remixy swoich największych hitów, by nadążać za oczekiwaniami nowej generacji klubowiczów.

Ogólnopolska trasa SNAP! potrwa od 20 do 27 listopada.

Pierwszy koncert legendarnej grupy z lat 90-tych odbędzie się 20 listopada w stołecznym Rio Club Lounge.  21 listopada Snap! wystąpią w klubie Panorama w Przęsławicach, 26 listopada w klubie Strefa G2 w Radomiu, a 27 listopada w klubie Scenium w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wraz ze Snap! na scenie pojawi się znana w Polsce i Europie grupa taneczna Imperium Show Girls. Organizatorzy przewidują także spotkanie z fanami, a współtwórca grupy Turbo B. wystąpi również w roli didżeja.

Dla przypomnienia:

Tagi


Polecane

Share This