Snoop Dogg nie będzie już znieważał Donalda Trumpa


2018.04.19

opublikował:

Snoop Dogg nie będzie już znieważał Donalda Trumpa

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Niespełna rok temu Snoop Dogg należał do najzagorzalszych krytyków Donalda Trumpa. W najnowszym wywiadzie udzielonym stacji TV One artysta wyjaśnia, że nie zamierza dłużej obrażać prezydenta USA. – Nie możesz odpowiadać politykom negatywnym podejściem i taką samą energią, jaką mają oni, bo w ten sposób nigdy nie wygrasz – wyjaśnił artysta. – Oni tak zaprojektowali ten system. Możesz go pokonać jedynie będąc „anty”. A anty-nienawiścią jest miłość, i tak będziemy to teraz robić – dodał.

Snoop przyznał, że był tak skupiony na walce z prezydentem, że nie zauważył, iż gra według jego zasad. Aby naprawdę zwalczać Trumpa musiał zmienić strategię i teraz stawia na wysyłanie pozytywnej energii.

Czułem się tak jak wszyscy, ponieważ on jest osobą, która – bez względu na twój kolor skóry – nie szanuje cię jako człowieka. Stanęliśmy więc przeciwko niemu, wyprowadziliśmy kilka ciosów, opublikowaliśmy parę klipów. Ale czułem, że to zmierza donikąd, ponieważ on to kocha – wyjaśnił Snoop. Nowa strategia rapera polega na tym, by jednoczyć ludzi z różnych środowisk i starać się być całkowitym przeciwieństwem tego, kim jest Donald Trump.

Polecane

Share This