Snoop Dogg o wersach Eminema na swój temat: „Módlcie się żebym na to nie odpowiadał”


2021.01.03

opublikował:

Snoop Dogg o wersach Eminema na swój temat: „Módlcie się żebym na to nie odpowiadał”

foto: mat. pras.

Przypomnijmy, że między dwoma legendami zawrzało po tym jak Snoop stwierdził, w jednym z wywiadów, że Eminem bez Dr. Dre byłby nikim i ogólnie nie miał większego wpływu na kształtowanie kultury hip-hopowej.

Po tych słowach Marshall wspomniał o legendzie zachodniego wybrzeża w jednym ze swoich najnowszy numerów:

And, as far as squashin’ beef, I’m used to people knockin’ me / But, just not in my camp / And diplomatic as I’m tryna be / Last thing I need is Snoop doggin’ me / Man, Dogg, you was like a (Yeah) damn god to me / Nah, not really (Haha)//I had „dog” backwards / But I’m startin’ to think, all these people takin’ shots at me / S**, it’s no wonder.

SPRAWDŹ TAKŻE: Lil Pump do Eminema: „Jesteś nędzny jak diabli”

 

Na jednym z fanpage’y poświęconych Eminemowi admin pytał użytkowników czy Snoop Dogg mówiąc to co powiedział wykazał brak szacunku do Eminema. Nieoczekiwanie na post zareagował sam Snoop, który napisał:

– Pray I Don’t Answer That Soft Ass Shit😂😂😂

SPRAWDŹ TAKŻE: Eminem przyznaje się do błędu i przeprasza Rihannę

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Eminem Facts (@eminemfact)

Pamiętajmy, że Snoop i Eminem obracają się w tym samym towarzystwie. Obaj są blisko z Dr. Dre, a obserwujące całą sytuacje zachodnie media, twierdzą, że Snoop nie miał złych intencji, wypowiadając słowa o Eminemie w wywiadzie dla „The Breakfast Club„. Biorąc pod uwagę, że Marshall wziął jednak wypowiedź kolegi po fachu na poważnie i zakładając, że komentarz Snoopa na Instagramie nie jest tylko żartem, wszystko może wskazywać na to, że przed nami, jeden z najbardziej emocjonujących beefów w historii hip-hopu.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

☘️😂😂😂

Opublikowany przez cgm Niedziela, 3 stycznia 2021

Polecane

Share This