Snoop Dogg: „Gdzie zawędrował hip-hop?”


2018.05.13

opublikował:

Snoop Dogg: „Gdzie zawędrował hip-hop?”

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Snoop Dogg jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Stara się śledzić wszystko to, co jest warte uwagi. Na złe rzeczy też ma oko i nie inaczej jest tym razem. Postanowił nawet odpowiedzieć.

Kilka dni temu na Instagramie pojawił się krótki film niejakiej Woah Vicky i dwójki jej przyjaciół. Nastolatkowie grozili na nim Snoopowi i wymachiwali bronią. Film obił się szerokim echem w Stanach Zjednoczonych, więc chwilę po publikacji trafił do samego rapera. Podczas powrotu do domu z treningu, Snoop Dogg nagrał specjalne oświadczenie do Vicky nie szczędząc przy tym kilku niemiłych słów.

– Nie mogę uwierzyć, że coś takiego o mnie powiedziałaś. Zostawiam to jednak tobie, bo wiesz niewiele. I ci ludzie, którzy są z tobą, nie mają o niczym pojęcia – powiedział raper. Dodał przy tym, że nastolatka nie ma pojęcia co robi i retorycznie zapytał „gdzie zawędrował hip-hop?’. Snoop Dogg podał także dwa przykłady doskonałego rapu: This is America” Childisha Gambino i „KOD” J. Cole’a. Swoją wypowiedź raper zakończył w bardzo humorystyczny sposób.

Stwierdził, że jest czwartek i pora wynieść śmieci.

White girl Vicky is now beefing with #snoopdogg for some clout.

Post udostępniony przez DJ Akademiks (@akadmiks)

#snoopdogg didn’t forget about the disrespect from #woahvicky

Post udostępniony przez DJ Akademiks (@akadmiks)

More apologies from #whitegirlvicky

Post udostępniony przez DJ Akademiks (@akadmiks)

Polecane

Share This