Sobel z emocjonalnym „Daj mi znać”


2020.08.05

opublikował:

Sobel z emocjonalnym „Daj mi znać”

Emocjonalny utwór w wykonaniu Sobla z gościnnym udziałem Michała Szczygła doczekał się wakacyjnego klipu. „Daj mi znać” to jeden najlepiej przyjętych utworów niedawno wydanej EP-ki Sobla zatytułowanej „Kontrast”. Młody artysta do wspólnego utworu zaprosił Michała Szczygła – finalistę ósmej edycji „The Voice Of Poland”.

O Soblu zaczęło być głośno już początkiem roku, kiedy to szturmem zaczął zdobywać kolejne playlisty platform streamingowych. Jego najpopularniejszy utwór, „Impreza”, w serwisie YouTube osiągnął już ponad 36 milionów wyświetleń. W czerwcu premierę miała jego EP-ka zatytułowana „Kontrast”, a jej tytuł idealnie obrazuje nie tylko zawartą treść, ale także charakter muzyka.

Materiał składa się z ośmiu zróżnicowanych utworów, którymi Sobel ukazuje swój świat. Pod względem lirycznym jest to niejako przedstawienie swojej postaci i klucz do zrozumienia całości twórczości. Pod względem muzycznym jest bardzo szeroko. Nie brakuje tutaj syntetycznych i mocnych rapowych bitów, które przeplatane są balladowym klimatem. To ukazuje wachlarz możliwości wokalnych Sobla, a także jego otwarty umysł stylistyczny. Jest to zdecydowanie jego atut i wyróżnik – czytam w materiale prasowym na temat utworu.

Polecane

Share This