Sobel zapowiedział nowe wydawnictwo. W sieci pojawił się premierowy singiel i klip


2021.10.04

opublikował:

Sobel zapowiedział nowe wydawnictwo. W sieci pojawił się premierowy singiel i klip

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

Po sukcesie tegorocznej „Pułapki na motyle” Sobel i Def Jam Recordings Poland szykują dla fanów artysty niespodziankę. Jeszcze w tym roku na rynek trafi edycja specjalna płyty, na której pojawią się premierowe utwory.

Po siedmiu miesiącach od wydania, debiutancka płyta Sobla “Pułapka na motyle” doczekała się reedycji. Wersja deluxe albumu zawierać będzie cztery zupełnie nowe utwory, które zostały nagrane w okresie jej powstawania oraz w trakcie trwania pierwszej trasy koncertowej artysty. Można będzie ją zdobyć w dwóch opcjach: pełnej reedycji z 17 utworami lub kolekcjonerskiego CD z samymi bonus trackami. Zawartość wersji deluxe to idealne uzupełnienie materiału wydanego w kwietniu, choć różniące się klimatem. Data premiery przypada na 5 listopada – czytamy na instagramowym profilu Def Jamu.

Nadchodzące wydawnictwo promuje singiel „Patologiczny zew” na bicie Deemza. Utworu można już posłuchać w serwisach streamingowych, na YouTube znajdziemy towarzyszący mu teledysk. Platynowa edycja „Pułapki na motyle” jest już dostępna w przedsprzedaży. https://defjam.pl/sobel

Polecane

Share This