Sobota gotów walczyć z Żuromem, ale stawia warunki (tylko u nas)


2021.03.23

opublikował:

Sobota gotów walczyć z Żuromem, ale stawia warunki (tylko u nas)

fot. kadr z wideo

Freak fight z udziałem Soboty i Żuroma? Taka propozycja padła wczoraj w mediach społecznościowych. Żurom jest gotowy i znalazł już nawet federację deklarującą chęć organizacji takiego przedsięwzięcia. Prezes Gromdy przyznał, że jeśli Sobota wyrazi zainteresowanie, to on zaprasza na swoją galę.

Widzę, że zrobiło się duże zamieszanie wokół walki Żurom vs Sobota. Piszecie, dzwonicie, dlatego chciałem podać tylko krótką informację, że jestem po rozmowie z Żuromem. Jest jego wola, by wystąpić na ringu w federacji Gromda w walce z Sobotą. Jeśli jest wola drugiej strony, by taką walkę zrobić, chętnie podejmę się jej organizacji – komentuje Grabowski.

Zwróciliśmy się do Niéllé Sobolewskaiej-Diarra, managerki i żony Soboty z prośbą o ustosunkowanie się do propozycji Żuroma. Usłyszeliśmy, że raper byłby w stanie rozwiązać swój konflikt z inicjatorem akcji Stop Pomówieniom w sportowy sposób, ale raczej nie w barwach federacji Gromda i nie w walce na gołe pięści.

Jeśli już ktoś miałby na nas zarobić, to tylko Fame MMA, bo my zarabiamy na nich. Mamy z nimi bardzo dobry układ, Michał dostał bardzo dobre pieniądze za walkę z Filipkiem, jedne z najlepszych jakie wypłaciła komukolwiek ta federacja. Chcemy być wobec nich lojalni. Czekamy, aż Krzysiek Rozpara z Fame’u wróci z urlopu i wtedy Michał będzie w pierwszej kolejności rozmawiał z nimi – wyjaśnia Niéllé.

Managerka Soboty zauważa, że na drodze w organizacji walki stoi waga.

Przed walką z Filipkiem Michał ważył 73 kg. Żurom wygląda na jakieś 120 kg, musieliby się więc spotkać gdzieś po drodze – komentuje Niéllé.

Polecane

Share This