Sobota komentuje reakcje fanów na doniesienia Jongmena

Raper najpierw nagrał oświadczenie, a teraz…


2020.04.02

opublikował:

Sobota komentuje reakcje fanów na doniesienia Jongmena

Konflikt pomiędzy Jongmenem a Sobotą rozpala fanów do czerwoności. Jongmen opublikował nagranie, w którym znalazły się mocne oskarżenia pod adresem szczecińskiego rapera.

Sobota, ty k***o, ruro bardaszana, i ta twoja k***a, za te wszystkie akcje, które zrobiliście, to zobaczycie, co was spotka, najpierw w internecie. Jechać z tymi k***ami, j***ć tę „sześćdziesiątkę” Sobotę. Pochwal się całemu światu, jak się zachowałeś w prokuraturze, jak potwierdziłeś „sześćdziesiątkę”. Jak miałeś zmienić zeznania, przyjechać, prostować się żeś jak zawsze szpagat za***ał – mówił we wtorek o Sobocie Jongmen.

Sprawdź też: Sobota zabrał głos w sprawie oskarżeń Jongmena

Fani rzucili się na social media Soboty i pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy. Jego dziewczyna wyłączyła komentarze pod zdjęciami, a raper pod trzema ostatnimi postami zrobił to samo.

W czwartek najpierw opublikował nagranie, a później wrzucił zdjęcia na Instagram i na swoje story, która pokazuje reakcję na komentarze fanów. „Konfidencie je***y komentarze odblokowałeś. Nie wycieraj sobie mordy koronawirusem frajerze masz zakaz wjazdu do Warszawy”, „Miał gangstera dziś ma status frajera”, „Tej Twojej mordy nie pokazuj bo będę się odlewał na ekran! KonfituEssaaaa” czy „Nie masz argumentów to blokujesz komentowanie albo usuwasz komentarze” to najłagodniejsze komentarze pod jego zdjęciami.

Wszystko w sowim czasie, a wy się tam pałujcie, EssA! Pomówił czy nie pomówił? – dawno byś się w tym pogubił – dodał pod postem.

Sprawdź też: Jongmen: „j***ć tę sześćdziesiątkę Sobotę. Cypis i Fazi także atakują szczecińskiego rapera

Polecane

Share This