„Sobota nie masz wstydu” – Żurom odpowiada Sobocie i jego ekipie


2020.07.16

opublikował:

„Sobota nie masz wstydu” – Żurom odpowiada Sobocie i jego ekipie

Kilka miesięcy temu wybuchła spora afera pomiędzy Sobotą a Jongmenem. Obaj raperzy obrzucali się oskarżeniami czy nagrywali filmy zamieszczone potem w social mediach. Ostatecznie sprawa przycichła, a szczeciński raper zapowiedział koniec kariery przy okazji akcji Hot 16 Challenge 2. Temat potwierdzenia przez Sobotę zeznań świadka koronnego powrócił za sprawą nagrania, jakie raper ze Szczecina zamieścił w sieci. Oprócz niego są na nim „gity”, w tym jeden ze wspólników Popka i Pomidora. W nagraniu wyjaśniają całą sprawę, odnoszą się do afery z Popkiem oraz Pomidorem i „wyjaśniają” Żuroma. Sobota cały czas utrzymuje, że nic nie potwierdził, ani tym bardziej nikogo nie wsypał co potwierdzają jego koledzy z nagrania przy okazji atakując Żuroma. Inicjator akcji Stop Pomówieniom nie pozostał obojętny na nagranie i w czwartek udostępnił swoją odpowiedź.

Sobota nie masz wstydu i to jest mało powiedziane. Na tym nagraniu to w ogóle się nie odzywasz i wiadomo dlaczego. Mamy kwiecień, siedziałeś na czterech literach cicho przez cztery miesiące, bo wiesz jaka jest racja. Jeśli ktoś potwierdza „sześćdziesiątkę”, że kupowałeś od niego dragi, a ludzie się do tego nie przyznawali w innych sprawach, że on nie jest dilerem to co ja ci będę mówił. Jeśli chłopaki mówią, że wszystko jest okey w twoich papierach to przemilczę – mówi Żurom.

Andrzej Żuromski zapowiedział, że wrzuci kolejne nagranie w którym odniesie się do zarzutów kolegów Soboty. Odniósł się do sprawy Popka i Pomidora – druga część nagrania „wyjaśniającego sprawę” pojawi się niebawem na jego kanale. Skrytykował także Sobotę za to, że przeprasza i występowanie z kolegami.

Myślałem, że jesteś twardszy psychicznie. Po tym jak dowiedziałem się co zrobiłeś w kwietniu, ja wyskoczyłem w maju i dołączyłem do grona osób, które z tobą pocisnęli bo mamy rację, to po pierwsze. Po drugie jak zobaczyłem to twoje wideo, to jesteś tak mizerny, to żałuję, że tych twoich tekstów słuchałem tyle lat i wierzyłem, że jesteś charakterny chłopak, a ty zwykła p*pa jesteś – mówi Andrzej Żuromski.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sobota z ekipą odpowiada Żuromowi: „Wrzucimy papiery do Internetu i wszystko się okaże”

Polecane

Share This