Sobota o pomówieniach i skazaniu Piotra Mikołajczyka

„Łatwo kogoś obrzucać błotem, pomówić dla własnego ego” - powiedział szczeciński raper


2020.04.09

opublikował:

Sobota o pomówieniach i skazaniu Piotra Mikołajczyka

fot. kadr z wideo

Konflikt Soboty i Jongmena trwa w najlepsze. Raperzy wzajemnie obrzucają się oskarżeniami, przy okazji mocno sobie dogryzając. Kilka dni temu Sobota wrzucił zdjęcie z podbitym okiem, a dziś opublikował nagranie. Możemy na nim zobaczyć szczecińskiego rapera w ciemnych okularach i usłyszeć kilka słów o sprawie Piotrka Mikołajczyka oraz pomówieniach.

Sprawdź: Sobota z podbitym okiem na Instagramie

Piotr Mikołajczyk jest niepełnosprawny umysłowo, a w 2011 roku został skazany za morderstwo dwóch kobiet. Skazano go, ponieważ mężczyzna przyznał się do winy. Problem w tym, że na miejscu zbrodni nie znaleziono żadnych śladów, które byłyby dowodem, że dopuścił się tego czynu.

Śledzę sprawę od bardzo dawna i jestem w szoku, że można osadzić niewinnego człowieka w więzieniu za czyny, których nie popełnił. Pokazuje to niedoskonałość i niesprawiedliwość systemu, ale i prozę życia. Łatwo kogoś obrzucać błotem, pomówić dla własnego ego. Takim błotem też jestem obrzucany, ale mam tyle szczęścia, że nie siedzę po drugiej stronie muru – powiedział Sobota nawiązując do sytuacji z Jongmenem.

Dalej zachęcił fanów do wysyłania listów do Piotrka. Pierwsze listy, które dotrą zostaną nagrodzone zestawami płyt szczecińskiego rapera.

Sprawdź też: Co powinien wiedzieć każdy szanujący siebie i innych chłopak? Rest i Kaczy komentują sprawę Soboty

Polecane

Share This