Sobota opowiada o swoich relacjach z Winim. Dlaczego ich drogi się rozeszły?


2021.01.22

opublikował:

Sobota opowiada o swoich relacjach z Winim. Dlaczego ich drogi się rozeszły?

fot. kadr z wideo

Sobota wypuścił w czwartek nowy singiel oraz ruszył z preorderem szykowanej na marzec płyty „Homo Sum”. W kawałku „Jak nie wiadomo o co chodzi” szczeciński raper atakuje Jongmena. Trwający od prawie roku konflikt pomiędzy dwoma artystami oraz jego następstwa mają być głównym tematem nadchodzącego krążka reprezentanta Szczecina. W piątek późnym popołudniem Sobota zorganizował live na swoim YouTube, w trakcie którego powiedział m.in. dlaczego nie trzyma już z Winim.

Nasze drogi się rozeszły. Ja chciałem przejść na swoje, Winiemu to nie pasowało. Ostatecznie trochę wyszło zgrzytowo między nami. Drogi się rozeszły, koniec – stwierdził krótko Sobota.

Przy okazji transmisji na żywo dowiedzieliśmy się także, że raper ma już w planach kolejny projekt. Czeka tylko na znak od tajemniczego producenta i rusza do studia.

Właściwie mam już prawie gotowy następny materiał, następny projekt. Czekam tutaj tylko na odpowiedź producenta. Czekam na znak start, wyjeżdżam w Polskę do studia i w trzy dni powinniśmy zamknąć ten projekt – ujawnia Sobota.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sobota o nowym singlu: „To nie diss. Dissy dopiero będą”

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This