Sobota skończy się na FAME MMA?

Raper buduje także nowy profil na Instagramie


2020.09.27

opublikował:

Sobota skończy się na FAME MMA?

foto: P. Tarasewicz

Sobota zamieścił dziś na swoim story krótki komunikat:

– Sobota się skończył? Co wy na to aby skończył się na FAME MMA?

Szczecinianin daj swoim fanom możliwość udziału w ankiecie, w której mogą zagłosować, czy rzeczywiście powinien wystąpić na gali FAME MMA.

Przypomnijmy, że już około roku temu spekulowano, że Sobota wystąpi na gali MMA. Wtedy przeciwnikiem dla rapera byłby zapewne Filipek. Przez ostatni rok w życiu Soboty wydarzyło się sporo złego – został on oskarżony przez Jongmena o współpracę z policją i praktycznie wykluczony z życia przez dużą część środowiska rapowego. Mimo, że do dziś nie wiemy jak było naprawdę, Sobota postanowił zakończyć karierę rapera. Jego popularność jest jednak tak duża, że może być on bardzo atrakcyjny komercyjne dla włodarzy FAME MMA. Tym bardziej, że w tej samej federacji walczy Jongmen. Przypomnijmy, że zawalczył on na FAME MMA 4 i duszeniem poddał niejakiego Kastiego.

Co ciekawe, obecnie Sobota buduje zupełnie nowy kanał na Instagramie. Kierowany on jest tylko dla fanów Soboty (@muremzasobota) i widnieje na nim komunikat, że obraźliwe komentarze będą usuwane, a ich autorzy wyrzucani ze strony. Raper publikuje na nim m.in. screeny z pozytywnych wiadomości prywatnych, które dostaje od swoich fanów. Na 27 września konto ma 446 obserwujących. Oficjalny kanał Soboty na IG – @sobota_flow obesrwuje 249 tysięcy osób.

SPROSTOWANIE: jak poinformował nas management artysty, profil @muremzasobota nie jest oficjalnym profilem rapera. Konto prowadzone jest przez fanów szczecińskiego rapera.

Polecane