Sobota szczerze o tym, dlaczego wrócił do muzyki


2020.11.25

opublikował:

Sobota szczerze o tym, dlaczego wrócił do muzyki

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Po aferze rozpętanej przez Jongmena Sobota zadeklarował, że kończy z rapem. Decyzja artysty była co najmniej zaskakująca i od początku wydawała nam się nie być ostateczną, niemniej sam artysta dobitnie podkreślał, że fani nie doczekają się już jego nowych kawałków. Tymczasem w weekend w sieci pojawił się teaser nowego numeru „Jestem gangsta raperem”, a przy okazji płyty, nad którą pracuje raper. Singla w całości można już posłuchać na platformach streamingowych, jeszcze dziś w sieci pojawi się towarzyszący mu teledysk.

Sprawdź też: Sobota nagrywa płytę? Tak, to już pewne

Czy wrócę do rapu? Tak, wrócę do rapu. W tej chwili mam nagrane dwa kawałki. To dzięki wam, dzięki fanom i dla fanów to zrobiłem. Te wszystkie wydarzenia wokół mnie zaczęły mnie j***ć i wracam do domu, do pisania piosenek. Tak więc niedługo będę miał płytę. Zobaczymy, jak wena pozwoli, to chciałbym to zrobić jak najszybciej. Myślę, że jak wszystko pójdzie dobrze, to płyta będzie gotowa za dwa miesiące, gdzieś na początku nowego roku – zapowiedział w weekend raper.

Sobota przyznał na Instagramie, że decyzja o porzuceniu rapowania nie była najlepszą, jaką podjął w życiu, dlatego nie żałuje, że się z niej wycofał.

Odmieniło mi się. Przyznam, że to był zje***ny pomysł i tyle – uciął raper.

Tagi


Polecane

Share This