Sobota zabrał głos w sprawie oskarżeń Jongmena


2020.04.02

opublikował:

Sobota zabrał głos w sprawie oskarżeń Jongmena

fot. mat. pras.

Sobota, ty k***o, ruro bardaszana, i ta twoja k***a, za te wszystkie akcje, które zrobiliście, to zobaczycie, co was spotka, najpierw w internecie. Jechać z tymi k***ami, j***ć tę „sześćdziesiątkę” Sobotę. Pochwal się całemu światu, jak się zachowałeś w prokuraturze, jak potwierdziłeś „sześćdziesiątkę”. Jak miałeś zmienić zeznania, przyjechać, prostować się żeś jak zawsze szpagat za***ał – mówił we wtorek o Sobocie Jongmen. Artysta opublikował nagranie, w którym znalazły się mocne oskarżenia pod adresem szczecińskiego rapera. W komentarzach wsparcie dla Jongmena wyrazili m.in. Malik Montana, Bilon i Kacper HTA. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Dwa dni później na kanale Soboty pojawiło się wideo zatytułowane „Wyjaśnienia”. Tytuł jest mylący, ponieważ Sobota niczego nie wyjaśnia, a jedynie zapowiada, że to zrobi. Kiedy? – Dajcie nam kilka dni – prosi raper.

– Nie martwcie się moi kochani, na pewno odniosę się do wydarzeń z ostatnich dni. Ale niestety, jest koronawirus, są inne priorytety i nie będzie miało pierwszeństwa czyjeś kłamstwo. Mamy co robić, dajcie nam jeszcze dzień lub dwa, wypałujcie się tam nad tym wszystkim, niech dotrze to do całej Polski, żebym nie musiał codziennie wrzucać jakiegoś filmiku. Dam do tego tylko komentarz już niebawem. Essa – komentuje szczecinianin.

Polecane

Share This