SOJA na Woodstocku


2013.03.28

opublikował:

SOJA na Woodstocku

Soldiers Of Jah Army, bo tak brzmi pełna nazwa zespołu pochodzą z USA. Grupa założona przez wokalistę Jacoba Hemphilla i basitę Bob`a Jeffersona, wystąpi trzeciego dnia tegorocznej edycji Przystanku Woodstock.

Melodyjne utwory, które zostały zaostrzone elementami rockowymi, zabarwione nutą bluesową to dziś firmowy znak zespołu. Co roku zdobywając coraz większą popularność na świecie, zaskarbili sobie serca fanów wydając świetnie przyjęte płyty, których na swoim koncie mają obecnie 6. Ostatni krążek pojawił się na rynku 31 stycznia 2012 roku i był zatytułowany „Strength to Survive”.

W swojej twórczości zwracają uwagę na ważne sprawy dotyczące problemów globalnych. Świadomy przekaz i świetne aranżacje utworów sprawiają, że SOJA to jeden z najjaśniejszych punktów na mapie amerykańskiej sceny reggae.

Swoją pozycję na scenie SOJA ugruntowała występami na trasach koncertowych z takimi tuzami sceny reggae jak Matisyahu, Gentleman czy Damian „Jr. Gong” Marley. Czas by zaprezentowali się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, który w tym roku odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia, tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą.

Polecane

Share This