>

Sokół apeluje: „Nie bądźcie głupi i używajcie prezerwatyw”

Przesłanie od rapera na dzień przytulania.


2019.06.24

opublikował:

Sokół apeluje: „Nie bądźcie głupi i używajcie prezerwatyw”

fot. P. Tarasewicz

W XXI wieku poziom edukacji seksualnej w Polsce wciąż bywa różny. W tegoroczne wakacje Sokół radzi, by w kwestiach kontaktów seksualnych sugerować się nie zaleceniami stróżów moralności, a wiedzą ekspertów. Raper podzielił się z fanami krótkim przesłaniem, w którym przypomina o niebezpieczeństwach płynących z niezabezpieczania się.

Jako człowiek, który w życiu od zabawy nie stronił nigdy, przypominam, żebyście, drodzy moi, nie byli głupi i używali prezerwatyw. Nie dajcie się wkręcić w jakieś kościelne pier*****ie typów w sukienkach, którzy nie mają prawa mówić o czymś, z czym rzekomo nie mają nic wspólnego.

Nie dajcie się też wkręcić w idiotyczne farmazony, że nic Wam nie grozi. To nie tylko AIDS, ale też wiele, wiele innych chorób. A najważniejsze, żeby czerpać z życia radość, a nie zakończyć je jak frajer z własnej głupoty.

Statystyki w tym kraju są zakłamane bo nie ma zarówno masowych badań jak i elementarnej świadomości. Gdybym ja nie używał prezerwatyw, to już by mnie tu pewnie nie było 🙂 Zawsze imponowały mi dziewczyny, które same o to dbały i były stanowcze, a te, które miały na to wywalone, lekko mnie przerażały i stanowiły potencjalnie duże zagrożenie. Piszę o tym, bo dziś wg TVP dzień przytulania, a przytulanie może się zakończyć różnie 😀 Najlepszego – pisze Dr Sokół.

Tagi


Polecane