Sokół i Marysia Starosta w Czwórce

Alternatywa dla tych, którzy nie dotrą na Polish Hip-Hop Festival Płock 2013.


2013.08.03

opublikował:

Sokół i Marysia Starosta w Czwórce

Sokół i Marysia Starosta są jedną z gwiazd pierwszej edycji festiwalu. Jeśli nie będziecie w stanie zobaczyć występu na żywo, zamiast tego możecie sprawdzić koncert z Czwórki. W najbliższą sobotę, 3 sierpnia o godz. 18.00, na antenie radiowej Czwórki zaprezentują się Sokół i Marysia Starosta. Wielbicieli duetu Program 4 Polskiego Radia zaprasza do wysłuchania koncertu w „Ministerstwie Dźwięku”.

{reklama-hh}

Sokół i Marysia Starosta zadebiutowali wspólnie w połowie 2011 roku albumem „Czysta Brudna Prawda” – projektem łączącym bezkompromisowe, szczere teksty Sokoła z ciepłym i łagodnym wokalem Marysi Starosty, absolwentki Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Ich dzieło uzyskało status złotej płyty i w wielu podsumowaniach poprzedniego roku na rodzimej scenie hip-hopowej zajęło najwyższe miejsca. Za muzyczną stronę „Czystej brudnej prawdy” odpowiadali cenieni zagraniczni producenci: Shuko, Jimmy Ledrac czy DJ Wich oraz najlepsi beatmakerzy: White House oraz Siwers.

Podczas koncertu w Czwórce duet wesprze Hades z HIFI Bandy oraz dwóch DJ-ów: Kebs i Deszczu Strugi.

Czwórka zaprasza do wysłuchania i obejrzenia koncertu w ramach audycji „Ministerstwo Dźwięku”, już w najbliższą sobotę, 3 sierpnia o godz. 18.00. Dodatkowo można go będzie zobaczyć na stronie nina.gov.pl. Producentami audycji są Program 4 Polskiego Radia oraz Narodowy Instytut Audiowizualny.

Polecane