Sokół nagra płytę z Pezetem?


2013.12.16

opublikował:

Sokół nagra płytę z Pezetem?

Sokół odpowiedział na pytania Czytelników forum Slizg.eu mówiąc m.in. o swoich planach na przyszłość. Rozmawiamy z Marysią o możliwości zrobienia solowych projektów, żeby nie zanudzić Was naszą współpracą – zdradził raper. W planach jest także płyta z Pezetem. Rozmawialiśmy o możliwości nagrania we dwóch. Ale na dzień dzisiejszy nie wiem, na razie wydaję najtrudniejszy w odbiorze, a zarazem najlepszy moim zdaniem album jaki nagrałem i muszę chwilę odpocząć.

Na pytanie o swoich tegorocznych faworytów w Polsce, raper wskazał przede wszystkim reprezentantów własnej wytwórni – KęKę i VNM-a. Nagrali zupełnie inne, ale oba świetne albumy, które rozpierdalają rynek – pisze Sokół, zastrzegając jednak, że za najlepszy tegoroczny album uważa swój. Jeśli natomiast chodzi o zagraniczne płyty, raper wymienia nowe krążki Kanye Westa, A$AP Rocky’ego i Earla Sweatshirta, informując jednocześnie, że najwięcej czasu spędził słuchając The Underachievers, Flatbush Zombies, Joey Bada$$a i Tylera.

{reklama-hh}

Jednym z wątków podejmowanych w wywiadzie jest polskie podziemie. Tutaj Sokół wskazuje swojego faworyta – Eripe. To jest ciekawy gość, gdyby nie jego nastawienie do tematu, które odbieram jako niezainteresowanie wydawaniem u nikogo, to zaprosiłbym go do Prosto. Raper docenia także twórczość Sitka, choć pisze o nim: szkoda, że mało płodny.

Polecane

Share This