Sokół prezentuje „Chcemy być wyżej” (wideo)


2018.08.24

opublikował:

Sokół prezentuje „Chcemy być wyżej” (wideo)

foto: kadr z wideo

Widzieliśmy już wideo dokumentujące prace nad „Chcemy być wyżej”, czas na efekt końcowy. Zobaczcie klip do kawałka Sitka przerobionego przez Sokoła. Utwór jest częścią Projektu Tymczasem.

Projekt Tymczasem się rozrasta

Poznaliśmy szczegóły patronowanego przez EB Projektu Tymczasem. Dotychczas wiedzieliśmy, że w akcję zaangażowani są Sokół, Pezet, Sitek, DJ Steez, Żabson i Zeppy Zep, teraz okazuje się, że przedsięwzięcie ma jeszcze większy rozmach. Jesienią odbędzie się wyjątkowy koncert, w którym oprócz wymienionych wyżej artystów będą uczestniczyć także Białas, Falcon1, Otsochodzi, Paluch, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede i Włodi.

– Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły spektakl będący kwintesencją okresu Tymczasem – już 6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – Projekt Tymczasem. Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością – Tymczasem – to czas niezbędny w życiu młodego człowieka – możliwość poznawania siebie, doświadczania, eksperymentowania i poszukiwania inspiracji. Na potrzeby projektu raperzy wykonają znane utwory, a wszystko nawiązywać będzie formą do teatralnego spektaklu – informują organizatorzy.

Polecane

Share This