Sokół rusza w trasę. Wiemy, kto będzie mu towarzyszył na scenie


2019.01.21

opublikował:

Sokół rusza w trasę. Wiemy, kto będzie mu towarzyszył na scenie

fot. P. Tarasewicz

2019 rokiem debiutów dla Sokoła. 15 lutego artysta wydaje pierwszą solową płytę, niedługo później po raz pierwszy w karierze rusza w samodzielną trasę.

Od czasu zakończenia współpracy z Marysią Starostą raper grał tylko „duże” koncerty z gośćmi. Teraz wraca do klubów, by promować album „Wojtek Sokół”. Raper obiecuje, że poza utworami z solowej płyty usłyszymy klasyki z czasów WWO, TPWC, utwory nagrane z Marysią oraz inne kawałki nagrane przez szefa Prosto na przestrzeni dwudziestoletniej kariery.

Artyście na scenie towarzyszyć będą Ras oraz DJ Kebs. Sokół szykuje na trasę specjalną oprawę wizualną. Poniżej znajdziecie pierwsze daty. Kolejne pojawią się wkrótce.

Solowa trasa Sokoła:

02.03 – Dordecht (Holandia), Bibelot Poppodium
08.03 – Bydgoszcz, Mózg
09.03 – Gdańsk, B90
14.03 – Kraków, Kwadrat
15.03 – Opole, NCPP
16.03 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
28.03 – Toruń, Lizard King
29.03 – Zielona Góra, Kawon
30.03 – Poznań, Tama
06.04 – Londyn, Hangar – London Fields
12.04 – Lublin, Graffiti
13.04 – Warszawa, Palladium

Znamy już trzy utwory z albumu „Wojtek Sokół”

Dopiero w ubiegłym tygodniu poznaliśmy wszystkie szczegóły solowego albumu Sokoła. Na krążku znajdzie się 16 utworów, z czego trzy mają charakter bonusów. Wersję sklepową wzbogaci numer „Chcemy być wyżej” nagrany na potrzeby akcji Projekt Tymczasem, dodatkowo osoby zamawiające wydawnictwo ze sklepu Prosto otrzymają wydanie zawierające piosenki „Rób to, w co wierzysz” oraz „Świadomy sen”, w którym rapera wsparł Dawid Podsiadło.

Pozostałe 13 utworów to w pełni premierowy materiał, na którym obok gospodarza pojawią się m.in. Lena Osińska, PRO8L3M, Mateusz Krautwurst i Hewra.

Polecane

Share This