Sokół szykuje nowe wydawnictwo


2022.11.23

opublikował:

Sokół szykuje nowe wydawnictwo

fot. mat. pras.

Muzyka od lat jest zaledwie jednym z zajęć Sokoła. Artysta jest ponadto zaangażowany m.in. w produkcję odzieży, gaming, za sprawą wydawnictwa Wydałem wszedł także na rynek książki. I to właśnie w ramach Wydałem raper szykuje nową pozycję – album, ale nie muzyczny.

Kolekcjonuję albumy od wielu lat. O designie, fotografii, rysunku, malarstwie, architekturze, przedmiotach, ludziach, dziwactwach… Zawsze była mi bliska komunikacja wizualna i ogólnie często łapię się na tym, że jak człowiek prymitywny myślę obrazami. A może to właśnie wyższy poziom świadomości, gdzie słowa nie wystarczają, albo musiałyby tworzyć zbyt długie zdania, a jeden obraz zawiera to wszystko? Nie wiem. Wiem za to, że obrazy można interpretować bardziej dowolnie i wielorako niż słowa, które są bardziej określone i precyzyjne. Zawsze chciałem przyłożyć swoją cegiełkę do tej wizualnej „kultury albumowej”. Teraz z wielką satysfakcją oddaję w wasze ręce pierwszy album od Wydałem. Korbusje – Parawany. Zajebiste obrazy, które mówią więcej niż słowa – reklamuje nowy tytuł Sokół.

„Korbusje – Parawany” to czwarta po „Baśce” Wojtka Friemanna, „Czułości” Piotra Fiedlera i „Na żywo z Lombardu” Marka Wolskiego pozycja w portfolio Wydałem. Premiera już jutro.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SOKÓŁ (@wojteksokol)

Polecane

Share This