Sokół: „Tylko jeśli wierzysz w to, co robisz, możesz wyznaczać sobie nowe cele”


2015.11.03

opublikował:

Sokół: „Tylko jeśli wierzysz w to, co robisz, możesz wyznaczać sobie nowe cele”

W poniedziałek w sieci pojawi się teledysk do utworu „Rób to, w co wierzysz”. Nagranie będzie pierwszym utworem zapowiadającym pierwszą solową płytę Sokoła. Zawsze lubiłem pracę zespołową – przyznaje raper i wymienia swoje kolejne projekty – albumy WWO, płyty nagrane z Ponem, z Marysią Starostą, współpracę z ZIP Składem.

„Rób to, w co wierzysz” to nie tylko tytuł kawałka, ale to też motto, które przyświeca wszystkim biorącym udział w projekcie, bo chodzi nie tylko o to, by iść do przodu, tylko by idąc cieszyć się drogą – tłumaczy artysta i podkreśla, że w przypadku nowego projektu bardzo ważny jest jego inicjator.

Zobaczcie krótkie wideo, w którym Sokół mówi o założeniach towarzyszących pracy nad płytą. Wydawnictwo ukaże się w przyszłym roku.

Rób to, w co wierzysz

Rób to, w co wierzysz, to nie tylko tytuł kawałka, ale to też motto, które przyświeca wszystkim biorącym udział w projekcie, bo chodzi nie tylko o to, by iść do przodu, tylko by idąc cieszyć się drogą. Bardzo ważny w całym projekcie jest jego inicjator.

Posted by Sokół i Marysia Starosta on 31 październik 2015

Polecane

Share This