Sokół wskazuje najlepszy występ w ramach #Hot16Challenge2. „Roz***ł” – komentuje artysta


2020.05.10

opublikował:

Sokół wskazuje najlepszy występ w ramach #Hot16Challenge2. „Roz***ł” – komentuje artysta

fot. P. Tarasewicz

Licznik nagrań opublikowanych w ramach #Hot16Challenge2 przekroczyła już 500. Do zabawy włączyli się nie tylko raperz, ale także gwiazdy pop, youtuberzy, dziennikarze, przedstawiciele świata biznesu, a nawet rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar. Szczyt akcji mamy już za sobą, niemniej jeszcze przez kilka tygodni będą się pojawiać jej kolejne odsłony.

Poziom nagrań w challenge’u rozpoczętym przez Solara jest różny, podobnie jak ich techniczna jakość. Niektórym zarzuca się, że wypaczyli ideę akcji i zamiast prostego wideo dokumentującego, jak nawijają 16 wersów wrzucili do sieci profesjonalne lub półprofesjonalne produkcje. Jednym z tych, którym najczęściej zarzucano, że podeszli do zadania zbyt poważnie, był Szpaku.

Rapiory, które by bardzo chciały być raperami, dajcie na luz. To przecież zabawa, a nie wyzwanie ze sztywnym kodeksem jak to trzeba zrobić. Nagrajcie swoje na raz, na piętnastokrotnych rymach i walcie do tego konia – kontrował artysta.

Nagrywka Szpaka ma przeciwników, ale patrząc na liczbę wyświetleń (6,7 mln w niespełna tydzień, obecnie trzecie miejsce na karcie Na czasie), ma też wielu fanów. Jednym z nich jest Sokół, którego zdaniem to właśnie reprezentant BOR Crew jest autorem najlepszego materiału wypuszczonego w ramach akcji.

Wiem, że to jeszcze nie koniec, ale dla mnie H16C2 ro***bał Szpaku. Nie znam typa, ale jest w tym momencie po prostu najlepszy. mordo szacunek. I wiem, że ta akcja. za którą szacunek Solarowi ma inny cel i nie jest to żadne współzawodnictwo, to i tak uważam, że ten dzik jest nie do zatrzymania. Elo ze śródmieścia Warszawy dla Szpaka!

Łączy nas przede wszystkim:

Piła motorowa, moi ludzie tańczą.

Jestem – napisał na swoim fanpage’u Sokół.

Polecane

Share This