Sokół wspiera FEST Festival: „Mam nadzieję, że będzie to impreza cykliczna”


2019.08.26

opublikował:

Sokół wspiera FEST Festival: „Mam nadzieję, że będzie to impreza cykliczna”

fot. P. Tarasewicz

W miniony weekend w Chorzowie odbyła się pierwsza edycja FEST Festivalu. Organizatorzy musieli zmierzyć się z nie lada trudnościami, ponieważ w ostatniej chwili swój przyjazd do Polski odwołał jeden z headlinerów – Wu-Tang Clan. W jego zastępstwie na scenie pierwszego dnia pojawił się Schoolboy Q, który trollował fanów na Instagramie, mówiąc, że na festiwalu jest raptem 30 osób. Kiedy jednak reprezentant TDE wyszedł na scenę i zobaczył zgromadzone pod nią tłumy, uznał, że ludzi jest jednak więcej, ale teren imprezy musiał być niedoświetlony, skoro nie widział ich wcześniej.

FEST Festival wkroczył na koncertową mapę Polski z mocnym i zróżnicowanym line-upem. Na pierwszej edycji pojawili się m.in. Alan Walker, Jaden, Disclosure, Roisin Murphy, Netsky, a także plejada artystów z Polski – m.in. Sokół, Kamp!, Daria Zawiałow, Albo Inaczej, Solar i wielu, wielu innych.

Po zakończeniu śląskiej imprezy kilka ciepłych słów na jej temat napisał Sokół. Dla organizatorów to z pewnością ważne wsparcie przed planowaniem kolejnych edycji.

Chodziły różne słuchy o FEST Festivalu, ale po tym jak zagrałem tam, zwiedziłem cały teren, poznałem Netsky’a, z którym bawiłem się do rana, stwierdzam, że to zajebisty festiwal w kozackim miejscu i naprawdę dopinguję. Mam nadzieję, że będzie to impreza cykliczna. Dzięki za obecność, publika była zajebista! – napisał na Facebooku Sokół, dołączając poniższe wideo z Instagrama.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez W■JTEK S■K■Ł (@wojteksokol)

Polecane

Share This